ZL st. dorostu: ABC Braník - FK Újezd nad Lesy 3:1 (1:1)

Neděle 12. února 2017 (zimní liga FC Háje JM)

ABC Braník - FK Újezd nad Lesy 3:1 (1:1)

góly:
Šimon "Lavi" Votava

sestava FK Újezd nad Lesy:
Panocha - Jelen, Kny, Lhotský, Černý - Votava, Čermák, Grečl, Bartoš - Nevařil, Polák (Císař a Michek)

Myslím, že hned na začátku je důležité říci, že jsme odehráli velmi dobré utkání, i když jsme nakonec prohráli 1:3.

Celý první poločas jsme hráli velmi aktivně a dostávali jsme se také do několika šancí. V obraně jsme se vyvarovali chyb a kombinací se soupeři prosadit nedařilo. Po jedné ztrátě na naší půlce se ale soupeři povedl rychlý protiútok a dostal se do vedení 1:0. Na tento gól jsme ale dokázali rychle odpovědět a po pěkné přihrávce za obranu se dokázal gólově prosadit Šimon a vyrovnal na 1:1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Dobré nasazení a tempo jsme drželi i ve druhém poločasu. Nepodařilo se nám však proměnit několik gólových příležitostí a soupeř opět získal jednogólové vedení po krásné střele přímo do šibenice. Snažili jsme se ještě o vyrovnání, ale v průběhu druhého poločasu nám již docházeli síly. Navíc jsme začali v obraně opět hodně riskovat a po chybách jsme soupeře pouštěli do několika šancí. Nakonec Braník proměnil přímý kop z nebezpečné pozice hned za vápnem a uzavřel skóre tohoto zápasu na 3:1.

Škoda našich neproměněných příležitostí!

Další zápas hrajeme v neděli 26.2. od 8:30 hodin proti týmu Zbraslav.