Branky: Chumlen 3, Kurucz, Fučík

Sestava: Ryšavý - Mora, Šneider, Krejčí, Fučík - Beránek, Zeman, Němeček, Kurucz - Chumlen, Jirsa - střídal Mareček

Komentář:

První kolo nás zavedlo do Ruzyně, kde se nám dlouhodobě nedaří.

Na úvod musím říct, že jsem na zápase nebyl, takže komentář je zprostředkovaný a nemusí být tedy úplně přesný....

Domácí se dostali poměrně rychle do vedení, ale my jsme dokázali rychle odpovědět. Do konce poločasu se již skóre neměnilo, ačkoliv soupeř i my jsme se celkem intenzivně snažili s výsledkem pohnout.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a utekli domácím na 3:1. A od této doby byl vývoj zápasu hodně podobným domácí snížili na rozdíl branky, my následně utekli na rozdíl branek dvou. Takto to šlo až ke konečnému stavu 5:3 pro nás.

Na úvod cenné vítězství proti kvalitnímu soupeři. Ale vzhledem k redukci mužstev budou alespoň všechny zápasy kvalitní. V našem týmu stojí za zmínku výkon náhradního brankáře Jirky Ryšavého a střelecky disponovaného Fandy.

-----------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo

SG Junior - SG Újezd 6:6 (3:3)

Branky: Brabec 3, Chumlen, Zeman, Kurucz

Sestava: Synecký - Mora, Šneider, Krejčí, Fučík - Mruvčinský, Zeman, Němeček, Kurucz - Chumlen, Brabec - střídal Ryšavý, Jirsa

Komentář:

Další kolo SG nás čekalo na neoblíbeném hřišti Junioru. Jaké bylo překvapení, když na nás vykoukla úplně nová UMT.

Domácí také evidentně omladili a tak se dal čekat od začátku zajímavý zápas. Domácí na nás vtrhli zhurta a obrana se měla co obracet. Ale vlastně z prvního pořádného útoku zkušeně uklidil míč k tyči Vilda - 0:1. Pak jsme nechali soupeře hrát a výsledkem bylo vyrovnání na 1:1. Naštěstí jsme zapnuli a utekli na rozdíl dvou branek na 1:3. Bohužel nám nevyšel konec poločasu a během 2 minut jsme dostali 2 branky a bylo vyrovnáno - 3:3. Takže jsme začínali zase od začátku.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře a do vedení nás dostal životní střelou Zéma :-) - 3:4. Pak jsme ovšem úplně odešli a chybami vzadu i Martina v brance byl stav najednou 6:4 pro domácí.... V této chvíli to s námi nevypadalo vůbec dobře, naštěstí jsme zapnuli a dvěma brankami Míši Brabce jsme vyrovnali. Bohužel v poslední minutě vyškrábnul domácí gólman jistý gól Fandovi, takže na konečné remíze se nic neměnilo.

Zápas jsme ztratili na konci první půle, kdy jsme dostali 2 rychlé branky a rozhodčí nepochopitelně neuznal naší branku na 4:1. Ale na to se vymlouvat nebudeme, šancí jsme měli dost. Ale opět kvalitní zápas, tentokrát na kvalitním hřišti.

3.kolo

SG Jinočany - SG Újezd 1:8 (1:6)

Branky: Chumlen 3, Jirsa 2, Brabec, Kurucz, Mareš (pen)

Sestava: Mruvčinský - Mareček, Šneider, Mareš, Fučík - Jirsa, Zeman, Němeček, Kurucz - Beránek, Brabec - střídal Chumlen

Komentář:
Asi nejdelší letošní výlet nás zavál do Jinočan k nováčkovi letošního ročníku SG.

Díky dopravním komplikacím jsme začali asi o 15 minut později, ale hned v první minutě jsme vedli po pěkném přehození domácího brankáře od Michala Brabce - 0:1. Tato branka nás spíše utlumila a tak domácí začali hrát a vytvořili si i několik spíše náznaků šancí. Naštěstí s příchodem Fandy Chumlena jsme zase zabrali a rázem to bylo 0:3. Pak jsme ještě dali domácím "čuchnout", když jejich útočník využil zaváhání Pavla Jirsy a přehodil vyběhnuvšího Romana - 1:3. Následně jsme vyřešili asi 2 rohové kopy a do konce poločasu přidali ještě 3 branky, když nejprve Fanda prostřelil z nepřímého kopu za malou domů domácí hradbu na čáře, pak Palko zkušeně proměnil penaltu (po faulu na Fandu) a poločas ukončil podařenou hlavičkou Pavel Jirsa - 1:6.

Do druhé půle nastoupili domácí z kopce a tak jsme čekali, jestli se nebude konat nějaký uragán z jejich strany. Nic se nekonalo, asi se první půli do kopce vyčerpali :-) Takže jsme se snažili držet balón a v pohodě dohrát zápas. Branky jsme dali 2, jednu hned v úvodu Pavel Jirsa a gólový účet uzavřel dorážkou Vilda - 1:8.

Pro domácí možná až příliš krutý výsledek, ale na naší straně rozhodně spokojenost i s předvedenou hrou. Opět jsme museli improvizovat v brance a Roman rozhodně nezklamal a předvedl několik dobrých zákroků.

4.kolo

SG Újezd - Ostrovan ZT 5:4 (4:2)

Branky: neuvedeno

Sestava: Dráb - Mora, Mruvčinský, Krejčí, Mareček - Beránek, Zeman, Němeček, Kurucz - Ryšavý, Brabec-  za soupeře nastoupil Chumlen, Mareš