12. Sokol Řepy - FKÚ

11. Čechie Uhříněves - FKÚ 0:3 (0:2)

g: Heteš, Jelínek, Košťál

Sestava: Golka - Ptáček, Šedivý, Hájek, Caldr - Vrba, Košťál, Žákovský, Racko, Jelínek - Heteš (stř. Baťka, K. Tupý, Tuzar, D. Tupý)

Po středečním zápase na FA a dni volna jsme v pátek zajížděli k dalšímu těžkému venkovnímu zápasu a znovu na umělou trávu tentokrát do Uhříněvsi. Umělá tráva v Uhříněvsi je nová a tudíž šlo opět o úplně jiný povrch než ve středu. Kluci dneska z mého pohledu předvedli snad ještě lepší výkon než na FA. Soupeř byl totiž velmi snaživý, houževnatý a rozhodně nám nedal nic zadarmo. Naše obrana dnes, ale pracovala opět spolehlivě a musím pochválit zejména hru stoperů, kdy jak Domíno tak Šedivka hráli skvěle pozičně i výborně rozehrávali. Dopředu jsme dnes byli po celé utkání dostatečně nebezpeční.....kdy zejména trojice Jirka, Martin, Honza dnes dobře doplňována zálohou dělala domácí obraně velké problémy. První gól jsme vstřelili po perfektní akci Martina na pravé straně, kde prodal svou rychlost a zejména skvělou bojovnost, kterou poté před bránou zužitkoval Honza. Druhý gól přidal po akci z levé strany Jirka......o půli jsme si řekli, že nesmíme polevit, což se tentokrát konečně podařilo a kluci hráli naplno až do konce. Kdy asi 10 min před koncem rozhodl po další skvělé akci Martina Fíla. Jsem rád, že se kluci nenechali vyprovokat ke konci zápasu, kdy soupeř asi trochu neunášel prohru a začal zbytečně oplácet a dohrávat. Pánové kdyby se podařilo udržet výkonnost z posledních 2 zápasů, tak by to bylo super. Matěj

10. Fotbalová akademie Praha - FKÚ 0:6 (0:3)

g: Heteš 2x, Košťál 2x, Vrba, Ptáček

Sestava: Golka - Ptáček, Šedivý, Hájek, Rybanský - Vrba, Košťál, Caldr, Žákovský, Jelínek - Heteš (stř. K.Tupý, Baťka, Tuzar, Vaněček)

Dnes jsme sehráli odložené utkání z neděle, které se mělo hrát u nás. Bohužel kvůli nepřízni počasí a podmáčenému hřišti jsme byli nucení zápas přeložit na dnešek a sehrát jej na UMT pod umělým osvětlením na Střížkově. Byl jsem moc zvědav jak si s dnešním zápasem kluci poradí a jak k němu hlavně přistoupí. Musím říct, že jsem byl mile překvapen.....zejména v 1.půli kluci předváděli hezkou hru a dali krásné 3 góly. Ve druhé půli bohužel přišel opět trochu útlum, ale i přesto jsme hru kontrolovali a přidali další 3 branky. Dalším pozitivem bylo, že již naplno hráli marodi Domíno s Honzou a hlavně po dlouhé době se po vážném zranění vrátil Honza Ryba a rovněž jsme se tentokrát dobře vyrovnali s umělou trávou......jen tak dál pánové, chceme zůstat na vítězné vlně. Matěj

9. Dolní Chabry - FKÚ 4:0 (2:0)

Sestava: Golka - Baťka, Šedivý, Hájek, Vaněček - Vrba, Racko, Caldr, Žákovský, Košťál - Jelínek (stř. Tupý K., Tupý D., Tuzar, Heteš)

Další venkovní zápas bohužel kluci absolutně nezvládli v hlavách a přístupu. Soupeř nás prostě přejel svým důrazem v osobních soubojích a tím, že soupeř prostě a jednoduše daleko víc chtěl vyhrát. Další trhlinou, která se podepsala na dnešním výkonu bylo to, že jsme nemohli využit Honzu, který měl natažené tříslo a ještě v průběhu 1.půle se zranil i Domíno.....bohužel zranění těchto 2 tahounů se podepsalo i na ostatních klucích více než by bylo zdrávo.....Snad si z tohoto zápasu kluci vezmou ponaučení, že fotbal je prostě tvrdá a důrazná hra. Zbytečná ztráta a příliš jednoduše odevzdané body. Matěj

8. FKÚ - Junior Praha 2:0 (1:0)

g: Jelínek, Heteš

Sestava: Golka - Caldr, Šedivý, Hájek, Ptáček - Vrba, Racko, Žákovský, Košťál, Jelínek - Heteš (stř. K.Tupý, D.Tupý, Vaněček)

Další 3 body do sbírky po povedeném úvodu utkání a druhém poločasu. Mezitím opět herní výpadek a zbytečně puštění soupeře do hry.....stále se klukům nedaří dostat do hlavy to, že zápas trvá 80 minut a pokud to neodjezdím naplno, tak žádný soupeř svou kůži nenechá zadarmo.....pokud se naučíme hrát od 1. do poslední minuty to na co máme a to co umíme, věřím že se můžeme výrazně posunout a soupeře porazit výrazněji....vše je to o hlavě a správném nastavení a přístupu k zápasu. Matěj

7. Avia Čakovice - FKÚ 3:0 (2:0)

Sestava: Golka - Ptáček, Šedivý, Hájek, Tuzar - Vrba, Caldr, Racko, Košťál, Jelínek - Heteš (stř. Baťka, Vaněček, K.Tupý, D.Tupý, Suchánek)

Dnes velké zklamání z výkonu a přístupu.....narazili jsme na soupeře, který bych neřekl že byl fotbalově lepší než my.....ale prostě a jednoduše více chtěl a šel za vítězstvím. Dnes v naší hře chybělo větší srdce, více odvahy, odhodlání, důrazu a touze chtít získat 3 body pro nás. Mysleli jsme si, že se to nějak udělá samo a soupeř nám 3 body odevzdá.....i přesto jsme nějaký bod získat mohli, kdyby jsme proměnili šance do kterých jsme se dostali......Honza, Jirka, Štěpán......je to veliká škoda, ale také veliké ponaučení do dalších zápasů.....Matěj

6. FKÚ - Čafc Praha 3:1 (2:0)

g: Jelínek 2x, Heteš

Sestava: Golka - Vaněček, Šedivý, Hájek, Tuzar - Vrba, Caldr, Žákovský, Košťál, Jelínek - Heteš (stř. K.Tupý, Ptáček, D.Tupý)

Velmi těžké a urputné utkání proti poslednímu týmu tabulky(což moc nechápu). Po povedené 1.půli opět přišel herní propad v půli 2 a klid přinesl až gól Honzy v poslední minutě zápasu.....uffff. Do příště se musíme hoši hodně zlepšit a zapracovat na těch 2. poločasech. Matěj

5. Spartak Hrdlořezy - FKÚ 2:4 (1:1)

g: Heteš 2x, Šedivý, Jelínek

Sestava: Golka - Baťka, Šedivý, Hájek, Vaněček - Vrba, Košťál, Žákovský, Racko, Jelínek - Heteš (stř. K. Tupý, Ptáček, Tuzar, Caldr, Ruman)

Po návratu z dovolené mi kluci udělali radost. Dnes proti nám stál velmi zdatný soupeř, zejména fyzicky silný, ale i fotbalově dobrý. Kluci se dnes ovšem dobře vyspali a předváděli moc pěknou hru, pěkné akce i zakončení. Ale nervy to byly opět pěkné......Z tlaku na začátku zápasu jsme nevytěžili nic a poté co jsme nebyli schopni na půlce zastavit akci domácí kapitán prošel přes4 naše hráče jak nůž máslem a poslal soupeře do vedení. Naštěstí do půle se nám podařilo vyrovnat po hlavičce Honzy a věřili jsme, že ve druhé půle soupeře "doděláme". Bohužel hned na začátku 2.půle jsme zaspali a pustili soupeře do vedení....naštěstí se kluci skvěle semkli a šli dnes tvrdě za vítězstvím. A po gólech Honzy, Šedivky a Jirky jsme zvítězili zaslouženě 4:2 nad soupeřem, který si myslím, že by měl patřit v tabulce daleko výše než je dosud.

4. FKÚ - Spartak Kbely 5:2 (4:1)

g: Heteš 3x, Vrba, Jelínek

Sestava: Golka - Ptáček, Šedivý, Hájek, Vaněček - Vrba, Košťál, Žákovský, Racko, Jelínek - Heteš (stř. K. Tupý, Tuzar, D. Tupý, Baťka)

Dnešního zápasu jsem se bohužel nemohl zúčastnit, ale informace samozřejmě mám od Jirky Borovičky. Nebýt herních výpadků během zápasu a naší nemohoucnosti proměnovat i ty největší šance, mohl si soupeř odvézt i vyšší prohru. Ale buďme po minulém zápase rádi za 3 body a jedeme dál. Matěj

3. FKÚ - FA Alexe Zbura 0:5 (0:1)

Sestava: Golka - Baťka, Ptáček, Hájek, Vaněček - Vrba, Košťál, Žákovský, Caldr, Jelínek - Heteš (stř. Racko, K. Tupý, Tuzar, D. Tupý)

Dnešní zápas klukům bohužel příliš nevyšel a to zejména ve druhé půli. V první půli jsme bohužel neproměnil penaltu a jeden dobře rozjetý brejk. Místo toho abychom do vedení šli my branku vstřelil soupeř a do šaten se šlo za stavu 0:1. V druhé půli se naše hra rozsypala jako domeček z karet a smrdělo to ostudou......bohužel velkou roli sehrálo odstoupení Domína na stoperu s čím si kluci absolutně nedokázali poradit. Soupeř byl dnes lepší, ale skóre je dost kruté......ale aspoň jsme dnes zjistili, že máme hodně na čem pracovat. Matěj

2. TJ JM Chodov - FKÚ 2:12 (0:8)

g: Heteš 8x, Vrba 2x, Košťál, Jelínek

Sestava: Golka - Baťka, Ptáček, Hájek, Vaněček - Vrba, Košťál, Caldr, Žákovský, Jelínek - Heteš (stř. Tuzar, K. Tupý, D. Tupý)

Ve druhém mistráku jsme se utkali se soupeřem z Chodova. Hned v 1.minutě se prosadil Honza a po chvíli bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Po celý zápas byli naši kluci jednoznačně lepší, i tak se ale nevyvarovali mnohdy zbytečných ztrát. Konečný výsledek 12:2 je sice hezký, ale musíme zůstat při zemi, protože přijdou těžší soupeři. Bravurní kousek se dnes povedl Honzovi, který vsítil 8 branek.......ale x dalších šancí zahodil.....:-D, uvidíme co příště. Matěj

1. FKÚ - Slovan Bohnice 1:1 (1:0)

g: Košťál

Sestava: Golka - Baťka, Ptáček, Hájek, Vaněček - Caldr - Vrba, Košťál, Žákovský, Jelínek - Heteš (stř. Tuzar, K. Tupý, Suchánek)

V prvním utkání sezóny jsme předvedli zvláštní výkon. V první půli jsme předvedli slušný výkon a dalo se na to i koukat, bohužel z několika šancí jsme proměnili pouze jedinou. Nevěřil jsem, že v tomto zápase můžeme ztratit body, bohužel opak byl pravdou. Ve druhé půli náš výkon šel rapidně dolů a přizpůsobili jsme se nákopávané hře soupeře - nechápu to. Bohužel jsme dostali hned v 1.min druhé půle smolný gól, kdy si vybral slabší chvilku Miki. Rozhodně bych, ale vinu neházel na něho ale hlavně na kluky v poli, kteří nebyli schopní dotlačit do sítě druhou uklidňující branku. Škoda......Matěj.