Výsledky

1. FKÚ - Slovan Bohnice 1:1 (1:0)

g: Košťál

Sestava: Golka - Baťka, Ptáček, Hájek, Vaněček - Caldr - Vrba, Košťál, Žákovský, Jelínek - Heteš (stř. Tuzar, K. Tupý, Suchánek)

V prvním utkání sezóny jsme předvedli zvláštní výkon. V první půli jsme předvedli slušný výkon a dalo se na to i koukat, bohužel z několika šancí jsme proměnili pouze jedinou. Nevěřil jsem, že v tomto zápase můžeme ztratit body, bohužel opak byl pravdou. Ve druhé půli náš výkon šel rapidně dolů a přizpůsobili jsme se nákopávané hře soupeře - nechápu to. Bohužel jsme dostali hned v 1.min druhé půle smolný gól, kdy si vybral slabší chvilku Miki. Rozhodně bych, ale vinu neházel na něho ale hlavně na kluky v poli, kteří nebyli schopní dotlačit do sítě druhou uklidňující branku. Škoda......Matěj

2. TJ JM Chodov - FKÚ 2:12 (0:8)

g: Heteš 8x, Vrba 2x, Košťál, Jelínek

Sestava: Golka - Baťka, Ptáček, Hájek, Vaněček - Vrba, Košťál, Caldr, Žákovský, Jelínek - Heteš (stř. Tuzar, K. Tupý, D. Tupý)

Ve druhém mistráku jsme se utkali se soupeřem z Chodova. Hned v 1.minutě se prosadil Honza a po chvíli bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Po celý zápas byli naši kluci jednoznačně lepší, i tak se ale nevyvarovali mnohdy zbytečných ztrát. Konečný výsledek 12:2 je sice hezký, ale musíme zůstat při zemi, protože přijdou těžší soupeři. Bravurní kousek se dnes povedl Honzovi, který vsítil 8 branek.......ale x dalších šancí zahodil.....:-D, uvidíme co příště. Matěj