ZL st. dorostu: Zbraslav - FK Újezd nad Lesy 6:0 (2:0)

Neděle 26. února 2017 (zimní liga FC Háje JM)

Zbraslav - FK Újezd nad Lesy 6:0 (2:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Michek - Jelen, Kny, Hora, Bouška - Votava, Pekárek, Lhotský, Bartoš - Císař, Polák (Uchytil)

V prvním poločasu se v naší hře ještě dalo hodnotit i něco pozitivně, ale co se týká poločasu druhého, tak tam už se naše hra opět dostala do chaosu s případnou snahou jednotlivých hráčů projít celé hřiště, která skončila pochopitelnou ztrátou balónu.

Od začátku zápasu měl soupeř více ze hry. My jsme se do zakončení moc nedostávali a tak se převaha soupeřova týmu stále stupňovala. Do poločasu jsme dostali dvě branky, kdy jedna padla po naší ztrátě a druhá po krásné střele přímo do šibenice.

Ve druhém poločasu jsme inkasovali potřetí a od té doby se naše hra absolutně rozpadla a nebyla už šance na jakoukoli odpověď. 3lo pouze o to, kolik branek ještě do konce zápasu obdržíme. Nakonec jsme nedali před koncem utkání ani gól z pokutového kopu a nakonec jsme prohráli 6:0!

V tomto zápase byla vidět snaha uhrát slušný výsledku pouze u pár jednotlivců a to je bohužel málo! S takovýmto přístupem se body získat nedají!