ZL st. dorostu: FK Újezd nad Lesy - FK Říčany 5:1 (2:0)

Neděle 5. března 2017 (zimní liga FC Háje JM)

FK Újezd nad Lesy - FK Říčany 5:1 (2:0)

góly:
 Šimon V. 2x, Jirka L., Jenda C., Kryštof P.

sestava FK Újezd nad Lesy:
Michek - Kny, Hora, Lhotský, Kokrda - Bouška, Čermák, Slavík, Císař - Votava, Polák

V tomto utkání bylo velice důležité, že se nám dařilo proměňovat naše příležitosti a tak jsme postupně zlomili snahu soupeře.

Celé utkání bylo vcelku vyrovnané, i když to tak dle výsledku nevypadá. Nutno také dodat, že bylo hodně vyhecované s tvrdými zákroky na obou stranách. Nám se podařilo jít zásluhou Šimona do vedení, když potrestal chybu soupeře. Náš druhý gól padl po centrovaném balónu od Jirky do vápna soupeře, kdy brankář očekával hlavičku od některého z nabíhajících hráčů, ale balón nikdo netečoval a zapadl přímo k tyči. Za stavu 2:0 skončil také první poločas.

Ve druhém poločasu se nám podařilo navýšit náskok zásluhou střílejícího Jendy a vypadalo to na rozhodující úder. Soupeři se ale podařilo snížit na 3:1 a nadechl se k získání lepšího výsledku. Nám se ale podařilo velmi rychle po obdržené brance opět získat zpět svůj náskok a to po pěkném protiútoku zakončeném gólovou střelou Kryštofa. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik příležitostí, ale gólově se dokázal již prosadit pouze Šimon, který tak otevřel i uzavřel naše střelecké probuzení.

Výsledek tohoto utkání je velice pěkný, ale všichni dobře víme, že na hře je ještě hodně co zlepšovat! To se ukazuje nejvíce, když máme dohánět nepříznivý stav.

Závěr zimní ligy jsme tedy zakončili vítězně a budeme věřit, že takto navážeme i v mistrovském zápase, který nás čeká již tento víkend 11.3.