Útočníci 40 (12%)
Realizační tým 54 (17%)
Celkový počet hlasů: 325

MU FK Újezd nad Lesy - SK Aritma Praha "B" 3:0 (1:0)

V sobotu 8.dubna jsme u nás přivítali další mužstvo. Kluci z Aritmy nás na podzim vyprovodili vysokou výhrou, ale my jsme se tentokrát cítili lépe než tenkrát a určitě jsme se chtěli o dobrý výsledek "porvat". Protože se nám rozhodli vypomoci dva kluci ze starších žáků, jmenovitě Honza Heteš a Dominik, měli jsme i dost kluků na střídání oproti soupeři. který nastoupil přesně s jedenácti hráči. Hned ze začátku se nám zdálo, že ani tentokrát nemá náš soupeř stejné mužstvo (rozuměj - posily z A-mužstva), tudíž i možnost soupeře překvapit se zdála být reálnější. Hned po hvizdu arbitra jsme ale poznali, že tentokrát to nebude až tak jednoznačné. Hra se přelévala od branky k brance až se na to asi Vojta nemohl koukat a díky své nekompromisní střele nás poslal do vedení a zbavil počáteční nervozity. To se psala 9. minuta. Potom se hra vyrovnala a občasné šance zaměstnávaly brankáře na obou stranách. Hlavně díky Peťákovi v brance jsme udrželi čisté konto celý první poločas. V závěru poločasu odmítl Dominik nabídnutou šanci na gól, a tak první poločas skončil 1:0 pro naše barvy. Kluci nastoupili do druhého poločasu s odhodláním výsledek nepustit a ve 42. minutě David doběhl před brankářem téměř ztracený skákavý míč a hlavičkou ho elegantně poslal přes něj do brány. Zasahující brankář Davida rukama skolil a David se jen těžce zvedal z trávníku, ale nakonec to "rozběhal". Vycítili jsme svoji šanci a útočili jsme a bránili jako lvi, totéž se dá říci i o soupeři, který se s porážku nechtěl smířit. Hra byla svižná, plná osobních soubojů, které občas nebyly až tak v "normě", ale hra běžela dál. Naši trenéři využívali hojně střídání po více hráčích, abychom měli stále čerstvé kluky na bojišti. No, nervy jak blázen. Uklidnění přišlo v 55. minutě z nohy Honzy Heteše, naší mladé posily, kdy jsme z rychlého útoku překvapili soupeře a Honza svým typickým způsobem zakončil. A vedli jsme 3:0. Soupeř se nevzdával až do konce zápasu, ale tentokrát nám nedokázal vstřelit ani jednu branku. My už jsme si díky Petrovi v brance výsledek pohlídali a ani Vojtovi se už nepodařilo v 79. minutě skóre ze slibné pozice změnit. Po hvizdu rozhodčího jsme si mohli připsat druhé vítězství ve dvou zápasech v jarní části naší soutěže. Velmi rád posílám poděkování všem zúčastněným klukům a za jejich bojovný výkon, díky bezchybné obraně a Petrovi v brance máme obdrženou nulu, díky spolehlivé a neúnavné záloze se mohli útočníci soustředit na to, kvůli čemu tam jsou. Obdiv patří i soupeři, který nerezignoval a bil se jak tygr do posledních minut utkání. Po dohodě s kapitánem chválím všechny bez rozdílu stejným dílem, výjimku bych udělal u Petra, který tentokrát byl opět mužem na svém místě, byl vidět hodně i Adam, Vojta, Vlasta, David, Jirka...., těžko někoho vyzdvihovat. Speciální dík Honzovi s Dominikem. Branky: Vojta 1x, Jan Heteš 1x, David 1x