Starší dorost: FK Újezd nad Lesy - FC Přední Kopanina 2:5 (1:1)

Středa 19. dubna 2017 od 18:00 hod (hř. Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy - FC Přední Kopanina 2:5 (1:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Michek - Černý, Kny (58´Kokrda), Lhotský, Bouška - David, Čermák, Slavík, Říha (78´Bartoš) - Votava, Polák

branky:
44´David a 84´Bartoš - 37´Svoboda, 65´Brewer 73´Antrobus, 76´ a 88´Trojan

Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale příliš pohledných akcí nepřinesl. Především tedy v prvním poločasu, kdy se převážná část hry odehrávala od vápna k vápnu se spoustou nakopávaných balonů a nevynucených ztrát na obou stranách. Jako první se gólově prosadil soupeř, když jsme nechali ve vápně propadnout nakopnutý balón z půlky hřiště, a po nešťastném odrazu se objevil na malém vápně samotný soupeřův hráč a bez problémů uklidil míč do sítě. Nám se stále nedařilo dostat se do koncovky, a když už jsme měli možnost vystřelit, tak jsme ještě něco vymýšleli a balón nakonec ztratili. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat v poslední minutě prvního poločasu, kdy se nám povedla pěkná přihrávka mezi obránce, a David dokázal umístěnou střelou na zadní tyč vyrovnat.

Ve druhém poločasu nás soupeř zatlačil a začal získávat více ze hry. Navíc jsme museli v cca 60 minutě vystřídat Davida a s přeskupením hráčů jsme se těžko srovnávali! Soupeř ukázal několik povedených útočných akcí, které dokázal přetavit v góly, a během deseti minut bylo po zápase. Nutno ale říci, že jsme mu k většině gólu také sami pomohli! Ať již nedůrazem a laxností v osobních soubojích, tak také individuálním pojetím hry a ztrátami míčů při pokusech o vyvezení od vlastního vápna. Nakonec jsme tedy inkasovali celkem pět branek a ze slušně odehraného prvního poločasu je nakonec debakl!

Další mistrovský zápas odehrajeme proti týmu SK Ďáblice v neděli 23.4. opět na našem domácím hřišti od 14:00 hodin.