Úterý 11. 4. 2017 - 17:00 hodin, 3. kolo poháru PFS

FKÚ - Gordic Kačerov 2:1 na penalty

g: Heteš

Sestava: Hájek, Zdražil, Šedivý, Tupý, Rybanský, Caldr, Racko, Vrba, Ptáček, Karen, Golka, Tuzar, Dráb

Pohárové utkání s Kačerovem bylo od prvních minut ve velkém tempu. Soupeř už od pohledu působil vyspěleji a to také na začátku utkání potvrdil. Kačerov byl důraznější a našim klukům chvíli trvalo, než se s tím srovnali. Po chvilce se však domací hráči dostali do dvou vyložených šancí, kdy jen stačilo trochu víc štěstí a klidu v zakončení a mohlo to být 2:0 pro Újezd. Jenže zakončení nás zklamalo a tak otže utkání převzal zase soupeř, který svůj tlak postupně stupňoval až do konce prvního poločasu. Poločas 0:0!

Druhý poločas začal ze strany domacích velice špatně protože hned ve 36. minutě se po útozku z levé strany prosadil hostující Kačerov. Újezd jako by to ovšem nakoplo a začas se tlačit do brejkových situací, které většinou sám vedl Heteš.On sám zařídil a proměnil penaltu ve 43. minutě na 1:1! Kačerov na tom byl lépe se silami a to se odráželo i na hřišti. Domací hráli spíše na brejky a když se nepodařilo ani Rybanskému přehodit v koncovce hostujícího brankáře, šlo se tedy do penalt.

Více štěstí měl v této loterii domácí Újezd a zvítězili jsme 2:1 na penalty!