Útočníci 351 (33%)
Realizační tým 436 (41%)
Celkový počet hlasů: 1054

MU T:J: Junior Praha - FC Újezd nad Lesy 1:4 (0:1)

22.dubna 2017 jsme se vydali na zkrácenou umělku za mužstvem T.J. Junior Praha. S tímto mužstvem máme poměrně dost zkušeností, ale vzhledem k tomu, že se každý zápas vyvíjí jinak a nás dělil od soupeře jen těsný bodový rozdíl, čekali jsme infarktový průběh. Třeba jen proto, že jsme z počátku neměli nikoho na střídání a soupeř měl lavičku dost obsazenou hráči čekajícími na svoji příležitost. Hned zpočátku jsme soupeře dost tlačili, ale koncovka byla bezzubá. To soupeř se občas zaskvěl nebezpečným protiútokem jako blesk z nebes. Naštěstí jsme měli Peťáka v brance. Částečné uklidnění přinesl do našich řad Vojta, který se hezky trefil ve 32. minutě a my vedli 0:1. Soupeř se nevzdával a my měli občas starosti ve vlastním vápně. První poločas jsme si nakonec pohlídali, soupeř odcházel do šaten s dvěma žlutými kartami a třemi neproměněnými gólovými šancemi. Co ale nebylo v prvním poločase, to přišlo ve druhém. Nám přijela posila ze starších žáků - jmenovitě Honza Heteš a Dominik. A soupeř nám ve 3. minutě dal gól z přímého kopu, sice si vystřelil bez pokynu rozhodčího, ale koho by to zajímalo. Od té doby se vždy čekalo na píšťalku. Ale bylo srovnáno - 1:1. Do dvacáté minuty jsme viděli další dvě žluté karty u soupeře, už to vypadalo jako při mariáši.... Ve 22. minutě jsme dali gól - postaral se o něj Honza Heteš, ale hlavní sudí se šel poradit s domácím čárovým a branku nám neuznal pro nesmyslný ofsajd. A ještě jednou pro čárového rozhodčího soupeře - aut se opravdu mává až když míč opustí celým objemem hrací plochu. Míč je to kulaté, co s ním kluci hrají. Tak - to bylo krátké vysvětlení pro postranního arbitra, který se dožadoval poučení, ale při hře na to nebyl čas. Ve 30. minutě vnesl trochu klidu do hry Dominik, který se jako vítr honil po levém křídle a po ťukesu David-Tomáš-Dominik nás opět vrátil do vedení. 1:2. A za pět minut, v minutě 35. se trefil David prudkou střelou z vápna soupeře po přihrávce Tomáše. 1:3. To už jsme si nemohli dovolit pustit. V poslední minutě se Vojta vrhnul do útoku přes tři bránící hráče a za lajnou vápna byl faulován. Kopali jsme penaltu a jako úspěšný exekutor se ukázal Tomáš, který naprosto bezpečně skóroval a upravil na konečné skóre 1:4 pro naše barvy. Pár vteřin po proměněné penaltě se ozval hvizd rozhodčího oznamující konec utkání a my mohli slavit třetí výhru za sebou. Druhý poločas jsme již soupeře přehráli, ačkoliv se hra začala drobit a přišlo nakopávání míče. Soupeř bojoval do poslední minuty, ale my byli tentokrát lepší. Arbitr se občas potýkal s podivně pískající píšťalkou, a to na obou stranách, u nás však víc. Bylo ošklivé počasí a byla mu zima. Velké poděkování klukům ze starších žáků a také Tomášovi, že nám přišli pomoct. V tomto zápase těžko někoho vyzdvihovat, snažili se všichni. Že občas někomu něco nevyjde, to je normální. Hlavně se snažit dál.... Branky: Vojta 1x, Dominik 1x, David 1x, Tomáš z penalty 1x