Starší dorost: FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 3:0 (2:0)

Neděle 23. dubna 2017 od 14:00 hod (hř. Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 3:0 (2:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Michek - Pilný, Kny, Lhotský, Černý - Bouška (72´Bárta), Čermák, Slavík, David - Bartoš, Polák (30´Císař)

branky:
2´Ludva, 38´David a 68´Jenda

Konečně vítězství!

Do tohoto utkání jsme vstoupili nejlépe jak jsme mohli! Hned ve druhé minutě jsme se ujali vedení 1:0, kdy se David na straně velkého vápna zbavil kličkou bránícího soupeře a po jeho centru před bránu skóroval hlavou nikým nebráněný Luděk. I nadále jsme byli na hřišti lepším týmem a připravovali jsme si řadu šancí. Dokázali jsme být i nebezpeční z rohových kopů, což se nám v minulých zápasech příliš nedařilo. Asi jediným mínusem tohoto zápasu bylo četné zranění našich hráčů. Již ve 30´minutě musel střídat Kryštof, který má naražené prsty na noze. Dále se nepříjemně srazil Tomáš hlavou s útočníkem soupeře, ale tento střet naštěstí ustál a dochytal spolehlivě celý zápas. Ve druhém poločase jsme museli nuceně vystřídat Ludvu, který má nateklý kotník a to ještě s bolestmi dohrávali zápas Radim a David! Ale věříme, že vítězný pocit dostane naše hráče rychle do fyzické pohody! :-)

Zpět ale k zápasu a dění na hřišti. Po několika neproměněných příležitostí, především ze standardních situací, se dokázal prosadit David po rychlém úniku a individuální akcí zvýšil před koncem prvního poločasu na 2:0.

V kabině nabylo klukům nic moc co vytknout, tak jsme pouze nabádali k neustálé aktivitě a bojovnosti. Což se klukům také povedlo přenést na hřiště a během celého utkání jsme působili nebezpečnějším dojmem. V obraně jsme soupeře nepouštěli do větších šancí a přes záložníky jsme se dokázali dostávat do několika nebezpečných protiútoků! Jeden takový dokázal proměnit v gól Jenda a za stavu 3:0 již bylo o vítězi tohoto zápasu rozhodnuto.

Nebylo by správné vyzvedávat jednotlivce, protože každý hráč do toho dal dnes na hřišti maximum a získali jsme naprosto zasloužené vítězství.

Další mistrovský zápas odehrajeme proti týmu SK UNION Vršovice "B" v pondělí 1.5. na soupeřově hřišti od 14:45 hodin.