Útočníci 348 (34%)
Realizační tým 431 (42%)
Celkový počet hlasů: 1029

MU FC Přední Kopanina : FK Újezd nad Lesy 3:0 (2:0)

V sobotu 6.5. 2017 jsme ukončili bodovou i gólovou šňůru. Pro první porážku bez námi vstřeleného gólu jsme si zajeli až na kraj Prahy - do Přední Kopaniny. Na místní hřiště nemáme dobré vzpomínky a proti tamnímu soupeři se asi jen těžko vyhrává. Postavení v tabulce tomu také odpovídá. Zápas jsme začali ve "velkém" stylu, protože hned v první minutě jsme dostali první branku. Obrana se asi ještě nedostala z ranního spánku. 1:0. V deváté minutě jsme nevyužili výhodu přímého kopu po faulu na Davida a hra se potom přelévala sem tam. Ve druhé polovině poločasu ale soupeř začal hrozit, začal nás přehrávat a po několika nevyužitých šancích se přeci jen zaradoval ve 38. minutě, kdy jsme lovili míč z branky podruhé. 2:0. Ve druhé půli jsme začali aktivněji, měli jsme šanci hned v úvodu, ale nadějnou situaci ukončil ofsajd. Ale potom už prakticky tlačil jen soupeř. My jsme statečně odolávali, ale síly docházely. Díky Peťákovi v brance jsme drželi přijatelný výsledek a snažili se soupeře překvapit z brejku. Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty kvůli ošetřování na hřišti, kdy byl nějakou tu chvíli ošetřován soupeřův brankář a v 81. minutě jsme dostali třetí gól. 3:0 pro soupeře. A za pár chvil arbitr odpískal konec utkání. Jak hodnotit? Prohráli jsme s tradičně lepším soupeřem, tentokrát to ale bylo trošku jiné. V základní sestavě bychom určitě nedovolili tak jednoznačné soupeřovo vítězství. Tímto děkuji všem čtyřem klukům ze starších žáků za výpomoc. Zvlášť Dominikovi, který s námi sbírá zkušenosti již delší dobu. Po dohodě s kapitánem chválím Jirku France, již zmíněného Dominika a Vlastu za nasazení v celém zápase a za druhý poločas určitě Adama, který ve druhé polovině hry nechal na hřišti to nejlepší, co v něm je. A ještě jednou děkuji klukům ze starších žáků. Branky : Nikdo