Starší dorost: SK Union Vršovice B - FK Újezd nad Lesy 6:1 (3:0)

Pondělí 1. května 2017 od 14:45 hod (hř. Vršovice)

SK Union Vršovice "B" - FK Újezd nad Lesy 6:1 (3:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Michek - Uchytil, Kny, Hora, Černý - Hájek, Bartoš, Pilný, Císař - Lhotský, Polák

branky:
2 a 89´Breburda, 26 a 42´Růžička, 48´Borovička a 75´Pecák - 84´Kryštof

Před tímto zápasem jsme měli velké problémy se sestavou, když nám pro zranění či pro nemoc vypadli Radim, Ludva, Mates a z jiných důvodů chyběli i další hráči z kádru st. dorostu. Z mladšího dorostu nám přišel pomoct Honza a dokonce ze st. žáků Dominik. Za to jim patří naše poděkování! Navíc bych chtěl za výkon a nasazení především Dominika pochválit!

Zpátky ale k našemu zápasu. Od začátku bylo vidět, že domácí mají převahu a hned v prvních minutách se dostali do vedení. Opravdu byla zřejmá větší kvalita v řadách soupeřů a asi v prvním mistrovském utkání jsme byli jednoznačně přehráni. Soupeř ještě do poločasu zvýšil své vedení na tři nula a bylo evidentní, že v tomto zápase asi žádný bot nevybojujeme.

Druhý poločas začal stejně jako první a hned v úvodu jsme opět inkasovali. Teprve ke konci zápasu jsme se začali dostávat do několika šancí, ale proměnit se nám jedna povedla až v 84 min zásluhou Kryštofa, který však již pouze snižoval na 5:1. Nakonec jsme obdrželi ještě jednu branku a nezbylo nám než pogratulovat soupeři k jasné výhře 6:1.

Další mistrovský zápas odehrajeme proti týmu TJ Slavoj Suchdol v sobotu 6.5. na domácím hřišti od 14:00 hodin.