Starší dorost: FK Újezd nad Lesy - TJ Slavoj Suchdol 1:2 (0:1)

Sobota 6. května 2017 (hř. Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy - TJ Slavoj Suchdol 1:2 (0:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:

Michek - Pilný, Hora, Lhotský, Černý - Polák, Čermák, Slavík, Císař - Bartoš (46´Jelen), Votava

branky:
12´Munkhbat a 58´Růžička - 87´Tomáš Michek

Tento zápas jsme prohráli v hlavách již před začátkem zápasu! Bylo to zřejmé především v prvním poločase. Soupeř měl ještě větší problémy se sestavou než my a na tento zápas přijel pouze v devíti hráčích.

Od začátku byl vidět větší zápal do hry a chuť vyhrát na soupeřových hráčích. Početní převaha dvou hráčů na naší straně nebyla ve hře vůbec patrná! Především z důvodu malého pohybu našich hráčů a nabízení se více pro přihrávku. Soupeř hrál jednodušeji a dokonce se dostal do vedení, kdy soupeřův brankář nakopl z půlky balón do našeho vápna a po teči jednoho z hráčů skončil v naší brance. To soupeře ještě více na-motivovalo a naše hráče naopak srazilo. Největší problémy jsme měli při zakládání protiútoků, kdy všichni naši hráči, při získání balónu, běželi bezhlavě dopředu a tak nebylo s kým kombinovat a tím jsme přicházeli o početní výhodu hráčů na hřišti. Nepodařilo se nám pořádně zakončit snad jediný útok a tak jsme šli do kabin s nepříznivým výsledkem 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco lépe, ale po laxním začátku jsme se dostávali těžko do tempa. Vypracovávali jsme si však již brankové příležitosti, ale bohužel bez úspěšného zakončení. Navíc jsme obdrželi zbytečnou branku, kdy náš obránce přihrával Tomášovi Michkovi, který ztratil při kličce útočníkovi balón a ten již skóroval do prázdné brány. Poté následovalo několik zahozených vyložených brankových příležitostí z naší strany, až se v závěru utkání trefil Tomáš Michek hlavou na zadní tyči po rohovém kopu.

Snad bude pro nás tento zápas poučením a ke všem ostatním zápasům přistoupíme od začátku na 100%!

Další mistrovský zápas odehrajeme proti týmu TJ Satalice již ve středu 10.5. na soupeřově hřišti od 18:00 hodin.