Starší dorost: FK Újezd nad Lesy - FC Vyšehrad B 2:2 (2:1)

Neděle 19. března 2017 od 10:30 hod (UMT ZŠ Mikulova)

FK Újezd nad Lesy - FC Vyšehrad "B" 2:2 (2:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Michek - Černý, Hora, Lhotský, Uchytil - Jelen, Čermák, Pekárek, Havel - Císař, Kny

střídali: Pilný, Slavík, Votava
připraven ke střídání: Staud

branky:
29´Čermák a 41´Havel - 20´Siruček, 60´Nsingani

Tento zápas jsme odehráli na UMT ZŠ Mikulova. Od začátku se hrál velmi pohledný fotbal z obou stran. Obě mužstva hrála kombinační fotbal a dostávala se do několika šancí. Jako první se prosadil soupeř a dostal se tak do jednobrankového vedení. Nám se podařilo vyrovnat po pěkné kombinaci ve středu hřiště mezi Vojtou Pekárkem a zakončujícím Radimem. Ke konci poločasu se nám dokonce podařilo skóre zápasu otočit a do kabin jsme šli s vedením 2:1.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první. Stále jsme mohli vidět velice pohledné utkání. V 60 min se však soupeři podařilo vyrovnat a stav byl opět vyrovnaný. Především ke konci utkání měli oba týmy několik vyložených brankových příležitostí, ale žádnému s hráčů se již branku vstřelit nepodařilo a tak zápas skončil spravedlivou remízou.