Starší dorost: FK Klánovice - FK Újezd nad Lesy 7:3 (4:3)

Neděle 26. března 2017 od 15:00 hod (hř. Klánovice)

FK Klánovice - FK Újezd nad Lesy 7:3 (4:3)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Michek - Uchytil, Lhotský, Hora, Černý - Císař, Pekárek, Slavík, Čermák - Votava, Kny

střídali: Jelen, Polák, Pilný

branky:
17´Šimon, 25´Jirka a 41´Radim

ČK: 86´Jirka Lhotský

Tento zápas začal velmi nešťastně a po cca 10 min jsme prohrávali už 2:0. Soupeř hrál velmi dobře a dařilo se mu přečíslovat naší obranu. Po čtvrt hodině se nám podařilo snížit zásluhou Šimona na 2:1. Soupeř se ale i nadále dostával do několika šancí a do 25 min se mu podařilo navýšit své vedení na již 4:1. Vypadalo to s námi na ručník, ale za chvíli jsme snížili na 3:1 a do poločasu už to po brance Radima bylo pouze o gól.

Ani do druhého poločasu jsme však bohužel nevstoupili dobře a záhy už to bylo zase o dvě branky. Naše obraná hra celého týmu nebyla dobrá a soupeři se dařilo držet balón a dostávat se do zakončení. V závěru se ještě nechal zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě Jirka a skóre se nakonec zastavilo na velice nepříznivém stavu 7:3.

Byl to další náš nepovedený zápas, kdy jsme propadli především v neplnění svých úkolů!