FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Na jakém postu je náš A-tým mužů nejsilnější?
Brankaři 115 (11%)
Obránci 62 (6%)
Záložníci 90 (9%)
Útočníci 351 (33%)
Realizační tým 436 (41%)
Celkový počet hlasů: 1054

Muži B: TJ Praga – FK Újezd nad Lesy B 0:1 (0:0)

Sobota 13.5. v 10:30


Zápas 21.kola nabídl přímý souboj o sestupové pozice. Na svém hřišti nás přivítala Praga, náš soused v tabulce o jednu příčku pod námi. Za každou šanci jsme dnes tedy museli alespoň bodovat.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Hned v úvodních minutách se naskytla velká šance Křelinovi, který však míč nedokázal ideálně zkrotit a svou šanci nevyužil. První poločas byl vyrovnaný z obou stran. Praga měla útočněji trochu navrch. Domácím se dařilo rychlými útoky procházet po stranách, ale kromě standardních situací si žádnou velkou hrozbu nevytvořili. Ani my jsme se však k přímému ohrožení nedostali. Hrál se důrazný fotbal především o střed hřiště.

Ve druhém poločase jsme pomalu začali zvyšovat tempo. Opatrně jsme přebírali opratě zápasu a dostávali se do velkých šancí. Tu první měl hned zkraje druhé půle Křelina, když šel sám na domácího brankáře, ale ten si na jeho zakončení počkal a šanci zlikvidoval.

O chvíli později to byl znovu Křelina, který se znovu ocitl nehlídán za obranou a jeho zakončení tentokrát zastavila tyč.

V tu dobu jsme byli co se týče útočné činnosti jednoznačně dominantní na hřišti. Soupeř byl ve druhé půli trochu v útlumu. Další šanci nevyužil po rohovém kopu Kohout, když se ocitl sám na zadní tyči, ale jeho zakončení skončilo jen vedle tyče.

Nezastavitelný Křelina se deset minut před koncem znovu objevil s míčem před brankářem, ale ten i napotřetí jeho samostatnou šanci zlikvidoval.

Odměny za snahu ve druhém poločase jsme se dočkali až v 86.minutě. Domácí zahrávali autové vhazování hluboko na své půli. Zvolili malou domů brankáři. Do zdánlivě bezvýznamné situace vletěl Křelina a poté co domácímu brankáři kvůli nerovnosti terénu odskočil míč, dokázal vyšťourat míč ze souboje a uklidit vysvobozující gól do prázdné branky - 0:1.

Hubené vítězství jsme si v závěrečných minutách stihli pohlídat a po především dobrém druhém poločase, si zaslouženě odvážíme plný počet bodů.

Daniel PodlipnýSestava FK Újezd nad Lesy B: Pecho – Plzák, Zeman, Sochovič, Borovička – Novotný, Foltman, Otopal, Hlubuček (87. Čermák) – Kohout, Křelina (92. Lhotský)


Branka: 86. Křelina

ŽK: 30. Nedvídek, 35. Kohlbeck, 70. Fečík, 71. Fliegel, 73. Rapant – 65. Zeman, 90. Kohout, 92. Křelina

Rozhodčí: Plzák – Laštovička, Jakl

Diváků: 40Kompletní výsledky 21. kola:

TJ Praga – FK Újezd nad Lesy B 0:1 (0:0), SK Hostivař – TJ Březiněves 4:2 (4:1), FK Union Strašnice – Sokol Dolní Počernice 3:1 (2:1), FC Slavoj Vyšehrad – SK Dolní Chabry 1:2 (1:2), TJ Sokol Troja – SK Slovan Kunratice 6:1 (3:1), TJ Kyje Praha 14 – SK Čechie Uhříněves 2:3 (1:2), SK Viktoria Štěrboholy – TJ Čechie Dubeč 6:1 (3:0)