Útočníci 350 (33%)
Realizační tým 436 (42%)
Celkový počet hlasů: 1048

MU FK Újezd nad Lesy - TJ Slovan Bohnice 6:0 (2:0)

V sobotu 27.5. jsme na našem vytuněném pažitu přivítali kluky z Bohnic. Rádi bychom navázali na naší povedenou sérii a náš soupeř dával šance, že to bude možné. Začátek prvního poločasu jsme soupeře tlačili na jeho polovině, ale koncovka se jaksi nekonala. Soupeřova obrana hrála jednoduše a dobře a my na ní nemohli najít recept. Ale přece jenom jsme naše snažení korunovali prvním gólem z nohy Vildy, který stál nejlépe ve vápně po zahraném rohu a v 19. minutě jsme vedli 1:0. I když se soupeř snažil, my měli o trochu více ze hry a ve 25. minutě se hezky strefil hlavou Dominik do protipohybu brankáře a navýšil naše vedení na 2:0. Druhý gól nám vnesl trochu více klidu do celého mužstva a i když jsme v prvním poločase již žádný gól nevstřelili, skóre jsme si poměrně s přehledem uhlídali. Na začátku druhého poločasu jsme udeřili hned my - ve 46. minutě dává David gól hlavou po odehraném rohu a v minutě 47. hned z protiútoku dává druhý gól opět hlavou, kdy tvrdou ránou z vápna nedává gólmanovi žádnou šanci a upravuje na průběžných 4:0. Nechali jsme se trochu ukolébat dost luxusním vedením a soupeř nás začal přehrávat. V 62. minutě chytil Peťák jasnou gólovku a tlak soupeře prakticky opadl v 67. minutě, kdy se prosadil Kryštof a navýšil naše vedení na 5:0. Otřesený, ale stále houževnatě bojující soupeř dostává od Kryštofa další gól hlavou v 72. minutě, a to byl poslední gól dnešního utkání. Za zmínku možná ještě stojí únik Davida po pravé straně a jeho střela, která doslovně rozezněla celou branku, protože se neskutečnou pumelenicí trefil z boku do tyčky. Jak hodnotit dnešní zápas? Další vítězství máme doma. Skóre možná svádí k jiným úvahám, ale i tento zápas nebyl procházkou růžovým sadem. Soupeř bojoval až do konce a nerezignoval. Díky klukům ze staršího dorostu (ročník 2000, ale kmenově hrají se staršími kluky - to pro šťouraly), kteří doplnili naše řady a taktéž Domínovi ze starších žáků. Dnes bojovali všichni dobře, zásadních chyb jsme se dokázali vyvarovat, velmi dobrý zápas odehrál Adam, Vojta, Kryštof , David i Dominik. Ale bez ostatních by to nešlo, proto pochvala všem zúčastněným. Těžko někoho vyzdvihovat. Vstřelené branky: Kryštof 2x, David 2x, Vilda 1x, Dominik 1x