Útočníci 40 (12%)
Realizační tým 54 (17%)
Celkový počet hlasů: 325

MU FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 1:1 (1:1)

Ve středu 7.6. jsme v předehrávce uvítali mužstvo z Ďáblic. Ďáblice se pevně uvelebily na druhém místě tabulky a ze stříbrné pozice už je nikdo nesundá. My ale bojujeme o místo třetí, které je velmi reálně ohrožené, hodily by se tudíž tři body, ale výkonnost obou mužstev je dost rozdílná. My máme co dohánět, i když se nám v jarní části hodně dařilo. Zápas začal mírným tlakem hostů a tento tlak vyústil v jejich první gól ve 14. minutě. Gól to byl naprosto zbytečný, kdy se soupeřův hráč uvolnil ve středu hřiště před vápnem a nikým neatakován si v klidu vystřelil a prostřelil Peťáka v brance. My se ale nevzdávali, lehce jsme převzali iniciativu, některé akce zavoněly lehce šancí, ale naše snaha byla nakonec korunována nádherným lobem přes brankáře z kopačky Pavla, který zúročil svůj brejk. Psala se 37. minuta a stav byl vyrovnán na 1:1. V konci prvního poločasu měla nejvíce práce obrana. kdy se ukázali všichni z celé obranné řady jako hráči na svých místech. Ve druhém poločase jsme začali aktivněji a jasnou gólovku spálil Honza Heteš asi ze tří metrů, který Davidovu přihrávku před prázdnou branku napálil tak, že míč vylétl skoro kolmo vzhůru a nic nám nepomohla opuštěná soupeřova branka, míč letěl nad. Velká škoda...., zápas se mohl vyvíjet jinak. Ve 49. minutě jsme měli další velkou šanci, ale opět se skóre neměnilo. Nervozita pomalu stoupala, hráči se vydávali ze všech sil, soupeř se začal hádat a diváci okusovali zábradlí..... K pohodě určitě nic nepřidal ani pan rozhodčí, který pískal divně, něco ano, to stejné potom ne, když neviděl na konec hřiště, nepískal rohy, a to neviděl dost často. Bohužel v náš neprospěch. Ale u soupeře to viděl..... Hra se přenášela od jedné brány k druhé, soupeř zahrozil gólovkou v 62. minutě, kdy bravurně zasáhl Peťák, ale jinak se síly rozdělily stejným dílem. Soupeř za řeči obdržel žlutou, byl nervóznější než my... Nervydrásající zápas skončil 1:1, ve druhém poločase žádný gól nepadl, bohužel a bohudík. Jak hodnotit? Dokázali jsme remizovat s velmi kvalitním mužstvem, a to se cení. Tentokrát chválím všechny bez rozdílu, jen trošku víc bych pochválil obránce, kteří se odvážně vrhali do střel soupeře, potom zálohu za výborné přechody míče do útoku a posléze i útok za nebezpečné napadání soupeře. Výborně kluci, poslední zápas nás čeká za pár dní a my se určitě nebudeme schovávat za bukem! Vstřelené góly: Pavel 1x