FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 9 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 14 (34%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (22%)
Jiné 2 (5%)
Celkový počet hlasů: 41

"A" - tipovačka na webu PFS ...

Pražská teplárenská přebor Prahy - tipy od našich...

Jak vidí 8. kolo dvojka z Újezdu Mustedanagič-Znamenáček?

(převzato z webu PFS - autor Michal Káva)


30. září 2016 07:00 » V minulém kole jsme do tipovačky vybrali opravdového přeborového odborníka. Královický obránce Zdeněk Vršecký totiž správně trefil sedm zápasů z osmi, neuspěl pouze v souboji Braník - Horní Měcholupy, kde tipoval remízu, ale hosté vyhráli těsně 1:0. Navázat na jeho tipérské úspěchy se pokusí hned dva hráči z týmu přeborového nováčka, Újezdu nad Lesy: Ajdin Mustedanagič a David Znamenáček.

ČAFC - Královice, tip: 0
Znamenáček: To je na tipování hodně těžký zápas. Královice mají dobré mužstvo, nevím, jestli bude hrát Formáček, nebo ne. Tipl bych remízu 2:2.

Uhelné sklady - Braník, tip: 2
Mustedanagič: Braník hrál u nás a dokázal nás porazit. Myslím, že dokáže urvat výhru i na Uhelných skladech. Ty tolik neznám, budu věřit spíše Braníku.

Admira B - Cholupice, tip: 1
Znamenáček: Jednooký králem mezi těmito dvěma mužstvy. Cholupicím odešlo několik hráčů, Admira si musí dohodnout, jestli se posílí o hráče z A mužstva. Jestli ano, tak tam vidím jedničku.

Ďáblice - Háje, tip: 0
Mustedanagič: Tady bych tipnul remízu, Ďáblice nehrají nic moc, ale oba soupeři jsou ze spodní části tabulky. To prostě skončí remízou.

Třeboradice - Dukla JM, tip: 1
Znamenáček: S Třeboradicemi jsme teď hráli v poháru, mají dobré mužstvo směrem dopředu, ale i vzadu hrají dobře. Myslím, že domácí roli favorita soutěže potvrdí a body zůstanou v Třeboradicích.

Zbraslav - Vršovice, tip: 2
Mustedanagič: Sílu Zbraslavi v této sezoně moc neznám. Zkušenosti Šimra sehrají svoji roli a myslím, že Vršovice tam vyhrají.

Motorlet B - Újezd nad Lesy, tip: 2
Znamenáček: Tak to je jasný. (směje se) Dravé mládí proti zkušenému Újezdu, my si jedeme pro tři body, jednou už musí dostat trochu na frak.

Horní Měcholupy - Zličín, tip: 2
Mustedanagič: Tipuji dvojku na Zličín. S náma hráli oslabení, ale teď se zase dali dohromady a myslím, že by mohli v Měcholupech vyhrát.