Výsledky všech utkání Pražská teplárenská přeboru Prahy, tabulka po 2. kole:

Foto z utkání (od Pavla Příhody):

Komentář z webu PFS:

Královice na hřišti nováčka z Újezda nezaváhaly

Hostům z Královic stačil k vítězství první poločas. V něm ztrestaly dvě zaváhání domácí defenzívy a s dvoubrankovým náskokem šli do druhého poločasu. Zkušeně vývoj utkání kontrolovali a nechali hrát domácí. Ti si sice připravili několik nadějných příležitostí, ale žádná ke gólovému zakončení nevedla. Královice si tak odvezly tři body a opět potvrdily, že budou patřit ke špičce soutěže.

Od začátku byla větší iniciativa na kopačkách hostů. Ti zápas v prvním poločas také rozhodli. První úder domácí zasadili ve 22. minutě. Centr z levé strany Lukeš lehce podcenil a míč mu ťukl do břevna, dostal se k němu Pospíšil, ale pálil jen do domácího golmana a akce nakonec skončila rohovým kopem. Ten rozehrál z levé strany Randa a posadil míč přesně na hlavu Formáčk, který ho usměrnil do sítě - 0:1.

Ještě do přestávky hosté potrestali chybu v domácí rozehrávce. Daníčkův odkop obrana Královic snado odvrátila a následoval rychlý protiútok po pravé straně. Míč nakonec doputoval k Randovi, který ho vtipně
do vápna prostrčil na Formáčka, který v klidu po zemi poslal míč do domácí sítě podruhé.

Po půli hru Královice kontrolovaly a čekaly co vymyslí soupeř. Ten se do vážnější koncovky nedostal. Královice měly několik příležitostí po standardních situacích a brejkových akcích. Další gól už nepadl a tři body za vítězství 2:0 si tak odvezli hosté z Královic.

Újezd nad Lesy - Královice 0:2 (0:2)
Branky: 22. a 41. Formáček.

ŽK: 48. Cikhart - 27. Krejča, 80. Horáček.

Rozhodčí: Gunitš - Tomšů, Vojtěch.

Diváků: 200.

Újezd: Lukeš - Znamenáček, Daníček, Příhoda, Šimek (9. Bartoněk) - M. Kovář (66. Fišer), Cikhart (58. Kohout), Snop, P. Kovář (84. Veselovský) - Mustedanagič, Matoušek.

Trenér: Milan Šafr.

Královice: Jeřábek - Hořický, Hyský, Záhorec, Horáček - Krejča (90. Šumský), Šmíd - Pospíšil, Randa (86. Richtrmoc), Tylšar (58. Pavlů) - Formáček.

Trenér: Martin Hyský.

Hlasy trenérů
Milan Šafr (Újezd): „Soupeř prokázal větší zkušenost a kvalitu. Potrestal nás ze dvou akcí, které jsme mu nabídli. Nejdřív po zmatcích před naší šestnáctkou přišel roh a z něho první gól. Pak špatný odkop stopera Daníčka a jejich rychlá akce skončila druhým gólem. Cením si toho, že to mužstvo ani za stavu 0:2 nevzdalo a chtělo se zápasem něco udělat. Ve druhé půli jsme převzali otěže zápasu, ale chyběla finální přihrávka.”
Martin Hyský (Královice): „První poločas jsme hráli opravdu dobře. Soupeře jsme vlastně k ničemu nepustili celý zápas. Újezd to hrál jednoduše, nakopával míče, byl důrazný. Kvalitě hry určitě neprospěla vysoká tráva. My jsme se s tím srovnali a byli jsme lepší. Po přestávce jsme nedokázali udržet míč a začali také míč nakopávat. Tím se hra opticky vyrovnala. Přesto jsme si připravili několik standardních situací
a brejkových akcí. Jsme spokojený a vítězství je naprosto zasloužené.”

Nejlepší hráč Újezda: Petr Příhoda.
Nejlepší hráč Královic: Luboš Horáček.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Luboš Horáček (Královice).