FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 9 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 14 (34%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (22%)
Jiné 2 (5%)
Celkový počet hlasů: 41

"A" - z Hájů jsme si odvezli první přeborové body...

Start v přeboru se vydařil, zasloužené 3 body!

FC Háje JM - FK Újezd n/Lesy

0 : 2 (0:0)

Branky FKÚ:

Mustedanagič a Bartoněk

Rozhodčí:

Klička - Nykl, Multerer

Delegát PFS:

p. Buřil

Sestava FKÚ:

Lukeš - Znamenáček, Daníček, Příhoda, Šimek - Kovář M. (Kohout), Snop, Bartoněk, Kovář P. (Veselovský) - Mustedanagič (Cikhart), Matoušek (Fišer)

Připraven na lavičce ještě byl Hlubuček (NG).

Tým Újezda určitě nejel na Háje jako favorit. Hosté nastoupili oproti jarním utkáním se dvěma nováčky v sestavě - gólmanem Lukešem z Ostré a stopérem Příhodou z Vyšehradu. Jinak to byly staré známé tváře...z posil chyběl ještě zraněný Kodr.

Na začátku chvíli trvalo, než si hráči zvykli na UMT, ale pak po prvních oťukávacích deseti minutách jsme začali být lepším týmem. Bohužel ale v zakončení nám to trochu skřípalo, nutno ale poznamenat, že i domácí gólman Tlustý chytal výborně a předvedl několik skvělých zákroků, zejména při střelách Mustedanagiče a Matouška. Největší tutovku ale "zazdil" v poslední minutě prvního poločasu M. Kovář, který po přihrávce od bráchy přestřelil prázdnou bránu...a tak první poločas skončil bez branek.

Ve druhém poločase nastoupili domácí s odhodláním zvrátit vývoj utkání ve svůj prospěch, ale  bez výsledku...naopak, byli to hosté, kteří po zásluze vyjádřili svůj dobrý výkon také dosaženými brankami. Nejdříve se dobře zorientoval ve vápně Ajdin a dostal svůj tým do vedení a pak hezkou kombinaci zakončoval Vojta Bartoněk.

Domácí hráči ještě mohli utkání trochu zdramatizovat, protože po akci z levé strany a následném centru se ocitl domácí útočník sám před našim gólmanem, ale jeho střela skončila vedle brány. Pak už si náš tým s přehledem pohlídal své vedení a uhrál tak první 3 podzimní přeborové body!

Na to, že to bylo úvodní mistrovské utkání, a také s přihlédnutím k tomu, že se hrálo na UMT, podal náš tým dobrý a odpovědný výkon a po zásluze si odvezl ze hřiště soupeře tři body. Na druhé straně ale nemůžeme tento výsledek přeceňovat, protože určitě jsme nenarazli na soupeře, který by měl být jedním z těch nejlepších v přeboru . Více nám může napovědět hned druhé kolo, kdy přivítáme doma Královice...to bude asi soupeř, který nás prověří určitě lépe.

Jak již bylo několikrát sděleno, domácí utkání bude A tým Újezda hrát opět v neděli odpoledne. Takže už v neděli 21/8 od 17.00 hod. přivítáme na domácím hřišti už zmiňované Královice.

Více ze statistik o utkání ze zápisu na webu is.fotbal + další výsledky a neúplná tabulka:

https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=bbccf736-facb-4b4d-ad0e-8884fc2042c1