28.5.2017 SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy 23:27

Góly hřiště 1: Kuba Babinský 6, Jožko Haľak 5, Tomáš Pavlíček 3, Jakub Jirgl 2, Jurka 1, Honza 1

Výsledek hřiště 1 -  13:18

Góly hřiště 2: Maty 2, Filip Kozlík 2, Ondra Roman 2, Tomáš Vokoun 2, Honza Fliegel 1

Výsledek hřiště 2 - 10:9

Do dnešního zápasu jsme nastupovali s klidem, že nám již nikdo nevezme 1. místo v tabulce, ať bude výsledek jakýkoliv. Nicméně se jednalo o zápas 1. v tabulkce (my) s druhým (Hostivař). Byli jsme bez klíčového obnránce, takže jsme zkoušeli na jeho místě více kluků a všichni příjemně překvapili. Nicméně po 10 minutách oba týmy prohrávali o 4 góly. Soupeř očividně nastoupil s jednoznačným cílem za každou cenu nás porazit, což bylo vidět na stylu jejich hry - co nejvíce kopat na bránu a to z jakékoliv, hlavně z velké dálky. Naši kluci se naštěstí na obou hřištích nepřizpůsobili jejich hře a krásnými kombinacemi nakonec soupeře celkově přehráli. Hlavně kluci na hřišti 2 zaslouží velkou pochvalu, jelikož dokázali dotáhnout šestigólový náskok soupeře. Dnešní zápas patřil k jednomu z nejlepších, co kluci odehráli. Moc je chválím.