Útočníci 349 (34%)
Realizační tým 432 (42%)
Celkový počet hlasů: 1036

MU Pražský přebor FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město 1:3 (0:2)

A další prohra - tentokrát doma. Trochu to zamrzí. Ale ještě není všemu konec! V sobotu 23.září jsme se utkali s mužstvem z FC háje Jižní Město. Chtěli jsme si trochu napravit reputaci, ale fotbalový bůh a zdraví našich hráčů byli proti. Než jsme se rozkoukali, už jsme ve 3. minutě prohrávali 0:1. Soupeř se lépe zorientoval v našem vápně po odehraném rohu. A než jsme to stačili rozdýchat, ve 12. minutě jsme lovili míč z branky podruhé. 0:2. Soupeř nás takticky přehrával, byl lepší v přesnosti a četnosti přihrávek, hrál na brejky ve více útočnících. My jsme statečně odolávali a několik gólovek nám vychytal Miky v brance. I díky jemu jsme neodcházeli do šaten s vyšším záporným skóre. Ve druhém poločase už nehrál Honza Heteš kvůli zdravotním potížím, nastoupil David, který se také musí šetřit a snažili jsme se soupeře nějak přechytračit. Ale nešlo to. V padesáté minutě jsme měli možnost ohrozit branku z přímého kopu, leč špatně rozehraný tento skončil na kopačkách soupeře..., pořád si říkám - proč tak málo střílíme...? V 54. minutě jsme měli šanci - David lízal hlavou letící míč před brankou soupeře, ale kontakt byl velmi slabý a míč nezměnil dráhu letu. V 69. minutě jsme se přece jen dočkali čestného úspěchu, kdy David přesnou přihrávkou vybídl výborně postaveného Vildu k činu, a ten z voleje prudkou střelou překonává soupeřova gólmana. 1:2. V 75. minutě jsme měli další šanci po faulu na našeho hráče, ale přímý kop se stal lahůdkou pro brankáře hostí, neboť nikdo nedobíhal, škoda, mohla to být remíza. Ale nedáš - dostaneš. V 81. minutě nám utekl soupeřův hráč po levé straně a Miky neměl šanci. 1:3. Nutno podotknout, že to bylo po faulu na Pavla, ale píšťalka zmateného arbitra zůstala němá. Pan rozhodčí neměl zápas až tak úplně ve svých rukách.... Naštěstí se nehrálo zákeřně, tak jsme všichni odešli po svých. Nehráli jsme celkově špatně, ale nedokážeme se prosadit v koncovce nebo ze standardních situací. Věříme, že další zápasy už budou lepší a přijdou i výhry. Chtěl bych pochválit Adama. Pavla a Jirku, byli trochu lepší než celek a potom Mikyho v brance. Branka - Vilda 1x