Útočníci 351 (33%)
Realizační tým 436 (41%)
Celkový počet hlasů: 1054

MU FK Újezd nad Lesy - Přední Kopanina 1:0 (0:0)

Po rozpačitých výkonech v posledních dvou zápasech jsme přivítali u nás doma provoneplánovitě kluky z Přední Kopaniny. Zápas se hrál na žádost soupeře u nás a v jiném čase, my jsme soupeři vyšli rádi vstříc. Chtěli jsme se oklepat po dvou dost mrzutých porážkách a soupeři jsme nechtěli darovat ani jeden balón zadarmo. Zápas začal úderem půl páté a soupeř začal náporem, který se ale rozbíjel o naší dobrou obranu. Více se hrálo na naší polovině, ale zápas byl velmi vyrovnaný. Soupeř zahrozil pěknou hlavičkou v sedmé minutě z rohu, ale naštěstí nebyla jeho muška přesná. Ve čtrnácté minutě posílá na naši branku střelu, ale bez úspěchu. Potom se ale osmělujeme i my, naše šance ve 21. minutě zůstává neproměněna a únik v další minutě nedopadl podle našich představ. Soupeř kontruje a ve 23. minutě jen jeho nepřesná muška nemění skóre na světelné tabuli. Ve 26. minutě kontrujeme pěknou střelou z kopačky Honzy Uchytila a ve 27. minutě odmítá gólovku Dominik ve vápně soupeře. Ve 30. minutě se vyznamenává Miky v brance, když vyráží střelu na bránu po provedení přímého kopu a ve 35. zase střílíme my, ale všechny pokusy v prvním poločase vyšly naprázdno. Na začátku druhého poločasu jsme mohli hned změnit skóre, ale koncovka byla bez konečného efektu. V 50. minutě jsme se přeci jen radovali - Dominik dostává pěknou přihrávku do běhu a překonává soupeřova brankáře a my vedeme 1:0! Teď jsme měli ze hry více než soupeř, Honza ohrozí branku soupeře v 58. minutě a potom hned v 62., kdy po přímém kopu míč odskakuje od břevna. Soupeř se ale nevzdává a Miky musí vyboxovávat v 69. minutě střelu z přímého kopu, v 71. minutě nás zachránila nepřesná muška soupeře. A potom jsme už více úřadovali my, v 78. minutě jsme zahodili velkou šanci a překopli branku soupeře z velmi dobré pozice. Nervozita by se dala krájet, vteřiny se vlekly nesmírně pomalu, ale potom, v 81. minutě po našem přímém kopu se ozývá hvizd rozhodčího a my vyhráváme rozdílem nejtěsnějším - 1:0! Zápas byl velmi vyrovnaný, šance, a velmi dobré, byly na obou stranách, ale více štěstí jsme si tentokrát vybrali my. Druhá výhra nás posouvá do úspěšnosti padesáti procent a šest bodů se také počítá. Tak nepolevujme, když nám to jen trochu sedne, můžeme porazit i další mužstva! Velký dík Mikymu v brance, další vychytaná nula! Kluci ze starších žáků se určitě neztratili a další velmi dobré utkání odehrál Adam, ale i ostatní se nedali zahanbit a táhli za jeden provaz jako tým! A to se počítá! Jinak poklona klukům z mužstva soupeře - hra byla velmi slušná a boj se odehrával do posledních vteřin. Pochvala také pro pana rozhodčího, pískal velmi nestranně a dobře!! Branky: Dominik 1x