Útočníci 349 (34%)
Realizační tým 432 (42%)
Celkový počet hlasů: 1036

MU Pražský přebor FK Újezd nad Lesy - TJ Praga 1:1 (0:1)

Píše se datum 7.10. 2017 a v poměrně dobrém fotbalovém počasí, když si vzal vítr a déšť na chvíli volno, jsme uvítali na našem dokulata střiženém trávníčku kluky z Pragovky. . Souboje s nimi byly vždy velmi vyhecované a velmi vyrovnané, přinejmenším ten poslední, a tak jsme čekali opět nervydrásající podívanou. A nebyli jsme daleko od pravdy - no, posuďte sami. My nastoupili s marodkou a neúplnou sestavou, kdy nás doplnili kluci ze starších a mladších žáků - zaplať Bůh za ně, a hned jsme se museli bránit, protože se soupeř usadil prakticky natrvalo v naší polovině. V 8. minutě jsme si trochu nepohlídali levou stranu a soupeř okamžitě využil svojí první šanci a zavěsil prudkou střelou pod břevno z velkého úhlu. A to byl ten moment, kdy jsme se začali bát o výsledek, tedy alespoň my - fandové u zábradlí.... Možná se ale soupeř spokojil s nejtěsnějším vedením, neboť i my jsme se začali osmělovat a Dominikova lehká střela po překonání brankáře směřující do branky byla na poslední chvíli vykopnuta bránícím hráčem. To byla třináctá minuta a tentýž hráč jen mírně lízal hlavou míč odehraný z rohu, ale i tentokrát jsme vyšli naprázdno. Bohužel se již v prvním poločase projevila nekompetentnost rozhodčího, který si pískal jak chtěl a k tomu ještě hodně nepřesně a kluci si začali dovolovat stále víc a víc, a to z obou táborů. Do šaten po prvním poločase jsme šli s jednobrankovým mankem a všichni se chtěli o výsledek určitě poprat. V počátku druhého poločasu dostal Pavel žlutou za podražení hráče, který mu vzal míč a už se chystal pelášit na naší branku, může být rád, že nedostal červenou.... A potom to konečně přišlo - v 66. minutě se Honza Heteš po heroickém výkonu probil přes tři bránící hráče a s pomocí čtvrtého překonává soupeřova brankáře nečekaným obloučkem. Vyrovnáváme na 1:1!! A potom už se jen bráníme s pokusy o brejky. V 77. minutě nás zachránila soupeřova nepřesnost před brankou, kdy útočící hráč trefil krásně míč hlavou po rohu, ale střela šla vedle. V infarktovém konci zápasu vychytává Miky jasnou gólovku a i přes nastavené dvě minuty se skóre nezměnilo. My jsme si oddechli, bod je bod a s TJ Praga se velmi cení. Objektivně musíme uznat, že soupeř byl fotbalovější a vypracoval si více šancí, ale my měli ten kus pověstného fotbalového štěstíčka. Kluci bojovali podle možností, které se zrovna naskýtaly, až budeme mít celý kádr v pořádku, třeba to půjde ještě líp. Ale i tentokrát velká pochvala, každý hrál co umí, díky Mikymu v brance za pěkný výkon. Jen ten pan rozhodčí, kdyby pískal na obě strany stejně, byla by to jeho nejlepší vizitka, takhle musím jeho výkon označit za velmi, ale velmi rozpačitý.... Branky: Honza Heteš 1x