Útočníci 40 (12%)
Realizační tým 54 (17%)
Celkový počet hlasů: 325

MU Pražský přebor FK Dukla Jižní Město - FK Újezd nad Lesy 6:1 ( 2:0)

V neděli 15.10. 2017 nás čekal jeden z velmi tvrdých oříšků v podobě mužstva z Dukly Jižní Město. Měli jsme, bohužel, v kleštích na skořápky málo síly, neboť marodka je doposud okupována a souběh se starším dorostem nám také moc nepřidal. Museli jsme znovu organizovat, přeskupovat a nesouhra byla znát. No - posuďte sami: Z počátku prvního poločasu jsme se snažili, slibnou šanci hlavou neproměnil Pavel ve 4. minutě, ale ihned z protiútoku jsme díky brankáři neinkasovali. Jenže v 7. minutě nám ubral vítr z plachet první gól soupeře. Prohráváme 1:0. Soupeř velmi tlačí a my odoláváme, celých dvacet minut jsme drželi nadějnou situaci, ale ve 27. minutě prohráváme 2:0. Ve 38. minutě jsme mohli gólový rozdíl snížit, ale výsledek se neměnil. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vůlí poprat se o co nejlepší výsledek, ale něco je chtít a něco jiného realizovat to. Soupeř na nás vletěl jako domovnice na Štětináče a my prvních deset minut odolávali jen s vypětím všech sil. V 51. minutě se asi soupeř nadechoval a nechal nám milimetr prostoru, čehož v konečné fázi využil Kuba a snížil na slibně vyhlížející skóre 2:1. Jenže od tohoto okamžiku jsme se už bohužel jen koukali, jak nás soupeř válcuje jako válec z Vítkovických železáren. Miky v brance dělal psí kusy, ale převaha soupeře byla jednoznačná. V 61. minutě jsme lovili míč z branky potřetí. 3:1. Střely lítaly na naší branku ze všech stran a všech pozic, Miky byl jak na střelnici a soupeř se zabydlel na naší polovině. Jeho gólman mohl luštit sudoku a náš si asi roztrhal rukavice.... V 71. minutě soupeř upravuje na 4:1 ve svůj prospěch a my už nestíháme fyzicky ani herně. Ostřelování naší branky nebralo konce, a tak jsme nakonec dostali dvě slepené branky v 77. a 78. minutě a skóre se zastavilo na 6:1 pro soupeře. Naše ojedinělé akce nic na výsledku neměnily a v 80. minutě jsme mohli prohru zmírnit střelou z pokutového kopu, ale Dominik se trošku ukopl a střela šla úplně vedle. A tak jsme museli skousnout prohru se zatím největší nadílkou. Ale nutno říci, že s takovým soupeřem není prohra žádnou ostudou a všichni bojovali ze všech svých sil, takže i přes prohru pochvala všem, nejvíce bych pochválil Mikyho, který zabránil podstatně většímu výprasku. Příští týden bychom mohli zabojovat a s příznivějším soupeřem si opět připomenout jak chutná vítězství, ale vše ukáže budoucnost. Branky : Kuba Schwan 1x