Útočníci 42 (12%)
Realizační tým 57 (17%)
Celkový počet hlasů: 343

MU Pražský přebor Loko Vltavín - FK Újezd nad Lesy 11:4 (6:3)

Cukrová vata a kolotoč jsme na Vltavínu neviděli, ale střelnici měli pěkně vyšperkovanou.... V dohrávaném zápase ve středu 1.11. 2017 jsme dostali další příděl. Dojeli jsme si pro něj na hřiště dalšího soupeře - Loka Vltavín. Ačkoliv to zpočátku tak nevypadalo, dostali jsme pořádný výprask... V počátku zápasu jsme se rychle "chytli" a v 6. minutě vedeme zásluhou Davida 0:1. V 15. minutě tentýž hráč zahrává roh a dobře postavený Michal Hroch dává hlavou náš druhý gól a my vedeme 0:2. A to tak nějak bylo skoro všechno, co jsme si dovolili. Díky slabší obraně na našem levém křídle jsme hned v 16. minutě lovili míč z branky. 1:2. V další, tedy v 17. minutě ho lovíme podruhé. Vyrovnáno na 2:2. A potom už byla střelnice v plném proudu, soupeř jen nabíjel a střílel. Bohužel pro nás s velkým úspěchem. 21. minuta - 3:2. 23. minuta - 4:2. 25. minuta - 5:2. Ve 26. minutě David hrozivě vypadající skóre snížil na 5:3, ale hned další minutu jsme prohrávali 6:3, a to v minutě 27. Během jedenácti minut jsme dostali 6 branek. Super. Pěkný čas - ani ne dvě minuty na jednu.... Vypadalo to, že jsme na hřišti vůbec nebyli. Potom jsme posílili levou stranu Pavlem a byl klid. Do konce poločasu se skóre neměnilo. A protože se Miky potýkal s bolavým kolenem (já bych to asi taky nechtěl dochytat, obzvláště v případě, kdyby mě něco bolelo), musel do brány nastoupit náhradník. Ne, Dominik to nebyl, byl to Pavel, který nás ve štychu nenechal a nechal Dominika nahrávat Davidovi za obranu. Ale vrátila se slabina na levou stranu, kde Pavel jednoduše chyběl. A bylo to znát. Soupeř měl nabito ve všech zbraních a nechal nám to pěkně znát. Na počátku druhého poločasu jsme sice soupeře trochu zaskočili naším čtvrtým gólem opět z kopačky Davida (hattrick), bylo to ve 4. minutě a skóre se změnilo na 6:4. Jestli si někdo myslel, že bychom mohli v koutku duše pomýšlet na aspoň remízu, ten byl velmi rychle a důrazně přesvědčen o tom, že dnes se zázraky nekonají. Soupeř velmi pohodlně a skoro v tréninkovém tempu zavěsil v minutě 12., potom ve 20., pak ve 21., následně ve 24. a na konečných 4:11 z našeho pohledu uzavřel skóre v minutě 29. .... Prohra 4:11. Jak se tohle skousává? Buďme upřímní, že každý to má jinak. Nejlépe to skousávají ti, kterým je to jedno a koho to nebaví. Buď tak nějak sami nechtějí, nebo - co hůře - hrají z donucení, a to je dvojnásobně horší. Mužstvo, které porazilo Vršovice je , přiznejme si to, nenávratně pryč. Když neporazíme Vltavín, kdo nám ještě zbývá? Se sedmi body díru do tabulky fakt neuděláme. Ale přeberte si to každý sám. Rád bych poděkoval Mikymu za první poločas, klukům ze starších žáků, kteří se hodně snažili, někdo by si mohl vzít příklad, leč byli válcováni staršími kluky a my neměli nikoho na výměnu. Někoho zajímá soupeřův hráč víc než míč, někdo se musí s míčem mazlit tak dlouho, dokud mu ho soupeř nevezme, někdo nepřihraje ani za zlaté prase. Hodně byl vidět David a srdcař Adam, někomu to šlo líp, někomu hůř, ale celkové pojetí hry a výkon byl žalostný, velmi slabý a místy až nezodpovědný. Ale musíme koukat dál, třeba budeme mít zase kompletní kádr, všem se bude chtít hrát a nikdo nebude mít bolístku. Potom to určitě půjde. Mimořádnou pochvalu uděluji pomezním rozhodčímu hostujícího celku, který byl jasnou zářící hvězdou celého zápasu. Branky : David 3x, Michal Hroch 1x