MU Pražský přebor FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 0:2 (0:1)

Tak, a pokračujeme ve spanilé jízdě. Bohužel - směrem dolů. Ani doma se nám nepodařilo porazit tým, který bychom dříve sfoukli jako svíčku.... Ve druhé minutě jsme spálili jednu z velmi mála šancí. A potom jsme se prakticky k ničemu nedostali. Soupeř nás lehce přečísloval v útoku, my díky Mikymu odolávali, ale v 15. minutě jsme dostali první branku. Naše nohy byly jako z olova, střela na branku soupeře se nekonala ani jedna, přihrávky za obranu - zero. Ale faulovat by nám šlo. Zájem o hráče byl větší než o míč. Když je někdo agresivní a neví co se děje na hřišti, neměl by vůbec nastupovat. Tím nemyslím fauly nezaviněné, ale úmyslné a pramenící z vlastní špatné hry. První poločas skončil a my jsme se stali svědky poločasu druhého, kdy jsme vlastně žádný zázrak neviděli. V 51. minutě soupeř kope penaltu, Miky si sáhnul na míč, ale prohráváme 0:2. Soupeř se na dlouhé minuty usazoval u nás na polovině, jeho obrana byla neprostupná, my zmatkovali a nahrávky se nekonaly. Asi máme strach hrát dopředu. V 55. minutě obdržel soupeř žlutou za faul na Davida, ačkoliv jsme stříleli z hranice vápna, nic se nezměnilo. V 56. minutě prošel David přes pět hráčů a nahrál Dominikovi, kterému se nepodařilo akci dokončit. Ještě stojí za zmínku Jirkova šance, kdy se ocitl u prázdné branky, ale jeho pozice mu nedovolila úspěšně zakončit. Soupeř, ačkoliv nebyl o mnoho lepší, byl fotbalovější a hlavně sehraný. Nám se to bohužel asi nikdy nepovede, protože kluci se setkávají na hřišti poprvé při mistráku. Ale žádný strach, ještě dva výprasky a podzimní sezóna končí. Na jaře to třeba půjde líp, ale zkusme ještě zabojovat o nějaké body..... V obraně byl vidět hlavičkářský král Adam, v brance pochvala pro Mikyho, ostatní se moc neprojevovali, neměli třeba ani šanci.... Tak snad příště. Díky klukům ze starších žáků, bez nich bychom to mohli odpískat rovnou.