Útočníci 44 (12%)
Realizační tým 60 (17%)
Celkový počet hlasů: 353

MU Pražský přebor FC Zličín - FK Újezd nad Lesy 4:2 (2:1)

V neděli 12.11. 2017 jsme si zajeli pro další porážku až do Zličína. Už to není taková katastrofa, možná je to jen taková šikana, ale je možné, že to značí zpomalení našich neúspěchů. Tak se nechme překvapit. Nastoupili jsme bez Honzy Uchytila a Mikyho, naši sestavu doplnili kluci ze starších žáků - díky kluci, a my měli dokonce jednoho na střídání! Soupeř se do nás pustil jako vlk do ovce, ale byli jsme nějací staří exemlářové, neboť jsme se bránili, seč síly stačily. Ale soupeř se prakticky napořád usadil v naší polovině a my se sem tam vydali na jeho polovinu na výlet, který záhy skončil... Pavel v brance dělal psí kusy a jen v prvním poločase chytil excelentně minimálně čtyři tutovky soupeře. Leč, ve 23. minutě dostáváme první gól. Prohráváme 1:0. Potom byl David stažen do obrany, v útoku se snažili Dominik a Honza Heteš nějak vyzrát na soupeřovu obranu. Soupeřovo nasazení a fyzička ( asi chodí na tréninky..?) byly podstatně lepší než naše. My zase měli hodně štěstí. Nezachránilo nás od porážky, ale nabyla zase tak krutá. A potom Zlín udeřil ve 32. minutě a my prohráváme 2:0. Ve 39. minutě vykřesává naději svým gólem Honza Heteš, který doklepl míč po přímém kopu na 2:1. Ve 40. minutě Adam vykopává míč z brankové čáry. V druhém poločase jsme se nadechli a poslední síly nás přivedly k vyrovnání na 2:2, kdy Radek ze starších žáků střílí gól po nezištné nahrávce Dominika a srovnává na 2:2. Ale to bylo vše, čeho jsme dnes dosáhli. V 66. minutě dostáváme třetí gól hlavou od nikým nehlídaného útočníka po rohovém kopu a po hře kočky s myší uzavírá soupeř skóre na 4:2 po rychlém úniku zpoza obrany v 80. minutě. Mezitím se Pavel postaral o chycení dalších tutovek, díky jemu jsme dnes nedostali asi tak desítku. Jak hodnotit? V obraně citelně chyběl Honza, my si nedokázali pořádně přihrát, třely na bránu jen dvě za celý zápas. Chlapci byli unavení, někteří určitě, asi dlouhá noc, ale všichni se snažili hrát, někteří dokonce víc než metr kolem sebe, potom to vypouštěli... Fotbal se hraje nohama, ne rukama - to pro některé členy našeho týmu. A když už mám míč na kopačce před bránou, nesmím zakopnout, uklouznout nebo si dokonce nohy zamotat...., ale soupeř byl jednoznačně lepší. Kromě Pavla byli všichni tak plus - mínus fotbalově stejní, bez nápadu, šediví.... Tak snad příště. Branky: J.Heteš 1x, Radek 1x