Útočníci 348 (34%)
Realizační tým 431 (42%)
Celkový počet hlasů: 1029

MU Pražský přebor FKÚjezd nad Lesy - ABC Braník 2:4 (1:2)

V sobotu 18.11. 2017 jsme se sešli k poslednímu utkání podzimní sezóny. Někdo možná doufal v zázrak, který se opět neudál, a pokud někdo doufal ve výhru, ukažte mi ho, zeptám se ho, odkud čerpá tento nezměrný optimismus. Opět jsme hrdě neuhnuli a a i možná trochu nezaslouženě zaslouženě prohráli. Alespoň, že umíme tohle. Osobně děkuji Romaně, která pro mě zapsala většinu průběhu utkání, protože se moje maličkost nemohla dostavit včas kvůli požáru motorestu Čtyři Kameny na dálnici. Ale k zápasu - Kluci z Braníka nic nenechávali náhodě a hned se do nás pustili. Už v šesté minutě jsme zachraňovali jistý gól. Trochu jsme ale zlobili i my, Dominik v 11. minutě neproměnil slibnou šanci, a tak se za pět minut radoval soupeř a my prohrávali 0:1. Ve 24. minutě byl údajně faulován náš hráč ve vápně, ale kapitán našeho mužstva postavivší se k míči byl jiného názoru a míč zakopl.(Kandidát na cenu Fair Play?) Skóre se neměnilo. Ve 25. minutě ale David dává gól ze hry a vyrovnává na 1:1. Ve 28. minutě jsme nevyužili přímý kop na bránu ze slibné vzdálenosti a přichází odplata - po rohovém kopu vede soupeř 1:2, a to ve 39. minutě. Druhý poločas začal našim náporem, ale soupeř využil našeho zaváhání a navýšil skóre na 1:3 pro něj v 53. minutě a my z náporu vytěžili jen břevno v 57. minutě. Potom nás soupeř tlačil, byl rychlý a fotbalový, rozebíral si nás jako motor na součástky a v 74. minutě jinak dobře chytající Miky neudržel míč po prudké ráně a osamocený dobíhající hráč Braníku neměl problém navýšit vedení na 1:4. Na prohře už nezměnil nic ani pěkný gól Davida, který pěkným obloučkem hlavou přehodil vybíhajícího brankáře a míč se dokutálel přes brankovou čáru těsně po obranném zákroku hostujícího obránce, který se snažil brance zabránit a na kluzkém povrchu si trochu natloukl a skončil i s míčem v brance. 2:4. Posléze arbitr odpískal konec a my spolkli další hořkou pilulku a šli na schůzi. Zápas nebyl tak jednoznačný, jak ukazuje výsledek. Kdybychom bojovali takto v jiných zápasech, mohli jsme mít o pár vítězství více. Ale, kdyby je jen kdyby. Výsledek určuje, u koho zůstanou tři body. Tak se dáme zase dohromady přes zimu a na jaře se pokusíme věčnou smůlu prorazit. Branky: David 2x