Novým trenérem A-týmu mužů je Josef Šimek

Po skončení podzimní fotbalové sezóny 2017 u nás po 3,5 ročním působení ukončil po vzájemné dohodě trenérskou činnost Milan Šafr. Rádi bychom mu za celý klub i touto cestou poděkovali za velmi dobře odvedenou práci, kterou potvrzují výsledky v podobě postupu do přeboru a udržení se v něm ve všech následujících sezónách. Dále mu touto cestou přejeme mnoho úspěchů v novém sportovním působení a také v soukromém životě!

Po výběru z několika možných trenérů pro A-tým mužů jsme nakonec vybrali Josefa Šimka. Cíl pro náš A-tým mužů je jasný, a sice udržení se v přeboru! My pevně věříme, že trenér bude schopen mužstvo připravit tak, abychom po bodově nepovedené podzimní části sezóny zůstali v přeboru a dále předváděli kvalitní fotbal. I přesto, že v letošní sezóně, kdy sestupují z přeboru minimálně čtyři týmy, bude splnění tohoto plánu obtížnější, než kdy předtím.

Nezbývá, než popřát nově jmenovanému trenérovi, ať se mu u nás v klubu daří a jeho působení povede ke spokojenosti vedení klubu, hráčů a v neposlední řadě i našich fanoušků!!!

VV FK Újezd nad Lesy