Muži B: TJ Březiněves – FK Újezd nad Lesy B 4:0 (0:0)

Pátek 30. března 2018 od 10:15 hod (Březiněves)

TJ Březiněves – FK Újezd nad Lesy "B" 4:0 (0:0)

sestava FK Újezd nad Lesy "B":
Dráb - Borovička, Daníček (K), Krejčí, Moudrý - Malý, Zeman, Foltman, Váňa - Novotný, Staněk

připraven na střídání: Podlipný Daniel

branky: 54´ Valtr, 68´ a 77´ Fiala, 85´ Hrdlička

V 15. kole jsme zavítali na hřiště prvního celku tabulky – Březiněvsi. Opět jsme měli souběh s „A“ týmem a opět naše sestava hořela jako papír v krbu. Nasazení gardistů, tak již nebylo úsměvným překvapením, ale bohužel smutnou nutností.

Březiněves do zápasu nevstoupila vůbec dobře. Čekalo se, že nás bude od začátku válcovat, nic takového se ale nedělo. Náš velice zodpovědný a bojovný výkon znamenal značné problémy na straně domácích. Dařilo se nám přerušovat hru a vyhrávat souboje. Přestože se tak na nás valil jeden útok za druhým, favorité zápasu se v prvním poločase zmohli jen na několik střel zpoza vápna, které se podařilo obraně, případně našemu brankáři zablokovat. Jelikož jsme však neměli na střídání jediného zdravého hráče, který by mohl naskočit do hry, musela se velmi náročná defenzivní hra postupem času projevit.

Druhou půli naše bojovnost sice trvala, ale síly ubývaly a domácí se dostávali víc a víc do hry a s tím přišly i branky. První gól vstřelili domácí šťastně z rohového kopu. Bohužel tato branka znamenala uklidnění pro domácí, kteří se do té doby trápili a nevěděli si rady s naší skvěle hrající obranou.

Nervozita z domácích rychle opadla a přidala se chuť útočit. Postupně tak domácí do naší rozpadající se obrany přidali ještě tři branky a utkání nakonec skončilo – 4:0.

Po velmi dobrém prvním poločase, kterým jsme Březiněves naprosto zaskočili, jsme si nakonec neodvezli ani bod. Za obětavý, bojovný a vytrvalý výkon si však naše zdecimovaná sestava zaslouží nejvyšší uznání.