Útočníci 350 (33%)
Realizační tým 436 (42%)
Celkový počet hlasů: 1047

MU SK Union Vršovice - FK Újezd nad Lesy 10:0 (6:0)

První zápas jarní části sezóny 2017/2018 jsme si jeli prožít a "vychutnat" na pažit suverénního lídra tabulky. To, že jednou prohrál, a zrovna s námi, je už dávná, velmi dávná minulost. Vyběhli jsme na trávník se čtyřmi posilami ze žáků, poloviční marodkou a zoufalými výsledky z posledních zápasů z podzimní části. Soupeř se na nás vrhnul jako vlk na poraněné kůzle, zakousl se a už nepustil. Nebyla to pro nás hezká podívaná, tak raději jen krátce - první branku jsme obdrželi v 11. minutě. A protože se soupeř prakticky nehnul z naší poloviny, logicky zvyšoval své vedení jak dobře namazaný stroj - 2: v minutě 18., ve 22. již 3:0. Soupeř byl velmi silný fyzicky i fotbalově. My jsme bránili všemi členy mužstva, ale občas jsme museli vystřídat. A tak jsme po střídání na konci poločasu dostali ještě branky ve 38., 39 a 40. minutě. Za tři minuty tři branky..... Poločas 6:0 pro soupeře byl sám o sobě výmluvnou skutečností poměru sil. Na začátku druhého poločasu se David vrátil do pole a do branky nastoupil Dominik, který střídal pohmožděného Mikyho. Ale příděl dalších gólů na sebe nenechal dlouho čekat - 45. minuta - 7:0, 49. minuta - 8:0, oba góly po našich faulech.., 67. minuta přinesla soupeři již devátý úspěch, sice nám soupeř přešel po našem brankáři, ale pan rozhodčí se zrovna v tu chvíli dlouze díval někam jinam a v 72. minutě jsme dostali desátou branku a pak už jsme jen bránili a soupeř dohrával v tréninkovém tempu.... Soupeř byl jasně lepší, asi kluci chodí na tréninky a chce se jim hrát. U nás můžu poděkovat mladším posilám, oběma brankářům, kteří zabránili podstatně většímu výprasku. Dobře zahrál Kuba, Adam a David v obraně. Nechci na někoho zapomenout, ale každý ví sám, jak se k zápasu postavil....