Útočníci 349 (34%)
Realizační tým 431 (42%)
Celkový počet hlasů: 1030

MU FK Újezd nad Lesy - SK Libuš 838 2:5 (1:1)

14. dubna 2018 jsme přivítali mužstvo z Libuše, pro nás, bohužel, jediný, v současné době, hratelný soupeř. Jsme si mysleli. Začátek nebyl zas až tak marný - ve 27. minutě jsme vedli 1:0, David se letos poprvé trefil.. Jenže - po karetní výměně u nás a později u soupeře jsme přišli o vedení, když lehoučká skákavá střela prošla Mikymu neočekávaně mezi rukama, potom nohama a posléze mezi tyčkama přímo do brány. A v 38. minutě soupeř vyrovnal na 1:1. Asi nás to nějak poznamenalo.... - neboť: Ač jsme se snažili, jak chtěli, Honza H. neměl svůj den a promrhal tři jasné gólovky....a soupeř nám v 53. minutě sebral chuť do fotbalu, přečíslil totiž nedůslednou obranu a v pohodě vstřelil druhý gól a ujal se vedení 1:2. V 54. minutě jsme vykřesali jiskřičku naděje a díky Davidovi, který se trefil po souboji z téměř nulového úhlu do brány, jsme vyrovnali na 2:2. Ale to bylo asi to poslední, na co jsme mohli být v tomto zápase hrdí. Já osobně mám trošku strach, že to byla předzvěst na celý zbytek sezóny... V 64. minutě proti nám pískl rozhodčí penaltu, stejný faul na druhé straně nechal bez povšimnutí... a soupeř se nemýlil a strhnul vedení na svoji stranu - 2:3. V 75. minutě byl proti nám střílen přímý kop, míč se odrazil od břevna a jaký div - před naší brankou stáli v mžiku dva soupeři, od nás nikdo. Soupeř poskytnutou lahůdkou nepohrdl a zvýšil na 2:4. A potom už obrana tak nějak rezignovala, takže pátý gól na sebe nenechal dlouho čekat a v 78. minutě si útočníci soupeře doběhli s míčem přes polovinu hřiště sami, námi neatakováni a v poklidu vsítili pátý gól. 2:5. Rozhodčí přidal dvě minuty, před vápnem byl sražen David. A kdo myslíte, že šel pro míč - nikdo. Až se David těžce zvednul ze země, tak si pro něj sám došel. Znamenalo to totální rezignaci mužstva? Ještě ne. Po bitvě u soupeřovy branky vybojoval David roh. Kdo si nakonec došel pro míč a roh kopl? Hádejte.... Teprve teď to byla ta správná rezignace. Někdo bojuje do posledních sil, do úplného vyčerpání a někdo to prostě zabalí, vždyť to stejně nemá cenu, že? Mám trochu oprávněné obavy, že touto prohrou jsme se odsoudili sami k cestě na dno tabulky. Jestli se něco nezmění, nemáme v v Pražském přeboru opravdu co dělat. Chtělo by si ujasnit priority - proč je to tak a tak, proč někdo přijde, někdo nepřijde nejenom na trénink, ale i na zápas a jestli jsou důvody tak závažné, že kamarády nechám ve štychu. Díky mladším klukům za účast, díky Mikymu, který svoje zaváhání několikrát napravil, byl vidět opět Kuba, potom určitě Dominik a David. Jestli jsem někoho zapomněl, dejte vědět, rád dopíšu. Branky - David 2x