Útočníci 351 (33%)
Realizační tým 437 (41%)
Celkový počet hlasů: 1060

MU FC Háje Jižní Město - FK Újezd nad Lesy 12:1 (8:0)

V sobotu 21. dubna 2018 jsme si přijeli pro další debakl našeho rozklíženého mladšího dorostu na Jižní Město. Velká marodka, nedostatek hráčů a nízké sebevědomí už nás potrápilo dost, a jak je vidno, beznadějná situace trvá a potrvá pravděpodobně ještě nějakou dobu. V parném dni jsme vyběhli na trávník bez možnosti vystřídání a drželi jsme se prvních dvanáct minut. Potom nás soupeř, i přes naší počáteční lehkou převahu, začal pomalu, ale jistě "trávit". Ve 12. minutě jsme lovili míč z branky poprvé, začali jsme ztrácet půdu pod nohama...., i když se Miky fakt snažil a díky jemu to nebylo dvacet nula, neměli jsme sebemenší šanci zápas zvrátit na naší stranu. V 18. minutě byl stav již 2:0, v 19. minutě 3:0 a po rohu ve 27. minutě 4:0. Ve 30. minutě soupeř proměňuje penaltu na 5:0 a hned za tři minuty zvyšuje na 6:0. V minutě 37. se raduje soupeř po sedmé a ve 39. minutě se uzavírá poločas 8:0 v náš neprospěch. Koho by to bavilo....Snad jen trénující domácí. Ať už na to máme názor jakýkoliv, můžeme s klidem říct, že to byla katastrofa. A to nebyl konec. Druhý poločas už byly síly pryč, soupeř naštěstí už taky nehrál tak dravě, Adam dokonce vykopl míč z brankové čáry v 50. minutě, ale klid byl jen dalších deset minut, neboť v 70. minutě prohráváme 9:0, za dvě minuty 10:0, někteří hráči našeho mužstva prakticky odpadají, jiní jsou naštvaní, většinu to nebaví..., no - není divu. V 70. minutě prohráváme 11:0. V 77. minutě jsme se i my dočkali čestného úspěchu, kdy po pěkné kombinaci snižujeme na 11:1, kdy šťastným střelcem byl Dominik.Ovšem hned za minutu upravuje soupeř na konečných 12:1. Měli jsme v průběhu utkání i pár šancí, ale zakončení se prostě nedaří.... Dle přítomných diváků byl hodně vidět Adam, Dominik a Miky. Snažili se všichni, díky starším žákům za pomoc, vydrželi celý zápas. Jen se tak trochu nabízí otázka - jak dál a co s tím? Asi nikoho nebude věčně bavit prohrávat s dvojciferným rancem a nechávat jakéhokoliv soupeře si z nás dělat boxovací pytel a tréninkového sparingpartnera na velmi pohodlné zásadní vylepšení vlastního celkového skóre. Třeba, až se sejdem všichni....