Sestava : Dráb - Mora, Andras, Šneider, Mareček - Kurucz, Dlabal, Zeman, Scherks - Chumlen, Němeček - střídali Mruvčinský, Halak

Branky: Chumlen 4, Dlabal 2, Němeček 2, Zeman 2, Mora, Mruvčinský, Kurucz

Komentář:

K prvnímu mistrovskému zápasu nové sezóny k nám zavítal nováček soutěže LEKFA.

Soupeř loni suverénně vyhrál první třídu a tak jsme byli zvědavi, jak se bude prezentovat v přeboru. My se ze začátku rozjížděli pomalu a už v 5.minutě hasil samostatný únik soupeře faulem Andy.  Hosté ještě hráli do cca 10té minuty sympaticky, kdy vypadal zápas vyrovnaně. Pak jsme ale obranu soupeře otevřeli prvním gólem a do přestávky se počítadlo zastavilo až na devítce...

Tím bylo předznamenáno tempo druhé půle, které výrazně opadlo stejně jako naše tempo. Takže jsme se více trápili než hráli. Ale i tak jsme přidali další 4 branky.

Na rozjezd příjemný soupeř, ale příští týden s Jinočany to už tak jednoduché určitě nebude.

--------------------------------------------------------------------

2.kolo

SG Jinočany - SG Újezd 4:2 (2:1)

Sestava : Havel- Mora, Krejčí, Šneider, Mruvčinský- Kurucz, Němeček, Zeman, Scherks - Chumlen, Andras- střídali Fučík, Halak , Dlabal

Branky: Zeman, Chumlen

Komentář:
Druhý zápas jsme sehráli opět doma s nepříjemným soupeřem z Jinočan.

A zápas se nám vůbec nepovedl. Soupeř od začátku lépe kombinoval  a nepouštěl nás v podstatě vůbec do zakončení. My jsme hráli staticky a neaktivně do plných a soupeř lehce procházel před naší branku, kde jsme kolikrát hasili útoky až na poslední chvíli. V době, kdy jsme se začali trochu zvedat, využil soupeř Radkovo postavení před brankou a přehodil ho z půlky - 1:0. Branka nás alespoň trochu probudila a výsledkem byla vyrovnávací branka Zémy po střele z dálky - 1:1. Když už jsme se viděli na přestávce, jsme inkasovali podruhé po nešťastně tečované střele - 2:1.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivněji a vyrovnat, ale opak byl pravdou. Naše hra začátkem druhé půle upadla do podprůměru a výsledkem byla další branka v naší síti - 3:1. Až pak jsme začali trochu kombinovat po zemi, vše ale bylo hrozně komplikované a pomalé a tak jsme snížili až po individuální akci Fandy - 3:2. To měl být impuls pro závěrečný tlak, bohužel po rohu jsme inkasovali a bylo po zápase - 4:2.

Po takovém výkonu jsme si asi vyhrát nezasloužili a soupeř toho dokonale využil. Snad v příštím zápase s lídrem z Junioru podáme lepší výkon a vyhrajeme.