MU FC Přední Kopanina - FK Újezd nad Lesy 6:1 (4:1)

V neděli 29.04. 2018 jsme přijeli do Přední Kopaniny na nám dost známý pažit. Vinou marodky a jiných neodkladných povinností jsme nedokázali postavit plný počet hráčů v poli a nastoupili jsme v devíti statečných bez možnosti střídání s jedním starším žákem. Zápas jsme podle očekávání prohráli. První poločas skončil 4:1 pro soupeře, druhý 2:0. Bohužel jsem neviděl zápas na vlastní oči, a je to škoda, protože jsem jen zprostředkovaně dostal zprávy o urputném boji, který byl ovšem hrán velmi korektně. Co vězí za tím, že jsme v devíti zase nedostali víc jak deset gólů? Tentokrát mimořádná bojovnost, urputnost a vůle chtít si sáhnout na úplné dno svých sil. I přes prohru byl k vidění jasně nejlepší zápas co se hry a nasazení týče, a to v celé dosavadní sezóně. Touto cestou je mi ctí vyjmenovat celou sestavu naší devítky: V brance Dominik Hájek, v poli Adam Bárta, Jirka Franc, Jakub Schwan, Michal Hroch, Vlasta Kokrda, Honza Heteš , Wilda Kurucz a již zmiňovaný mladší žák Michal Caldr. Pánové, díky za předvedenou hru, za tenhle zápas jen velká pochvala a pokud nám toto nasazení vydrží, budeme se moct na sebe dívat bez výčitek do zrcadla. Ještě jako doušku pochvala pro pana rozhodčího, který měl celý zápas plně ve svých rukách.