MU FK Újezd nad Lesy - FK Dukla Jižní Město 0:0

V sobotu 12.května jsme přivítali mužstvo slunící se na druhé pozici tabulky. My jsme nastoupili v téměř plné základní sestavě se dvěma mladšími žáky bez možnosti vystřídání. Soupeř se pyšnil jednou posilou na lavičce... My jsme měli Adama a konečně se ukázal po několika vynechaných zápasech i David. Boj to byl urputný, nikdo nenechal nikomu zadarmo jedinou píď prořídlého pažitu s rezavým nádechem kvůli suchu. V prvním i druhém poločase se neujaly některé gólové šance na obou stranách. Souboj byl vyrovnaný, napjatý a pro nás i dost překvapivý (možná i pro soupeře), neboť jsme nevstřelili, ale ani nedostali, jediný gól. Díky naší urputnosti a Mikymu v brance jsme remizovali s druhým v tabulce. Fakt překvapivé. Prvního porazíme, se druhým remizujeme a s posledním a třetím od konce prohrajeme.... Cesty prozřetelnosti jsou fakt nevyzpytatelné. Pokud se sejdeme i příště, máme možná i šanci předvést další příjemný výkon. Já tomu věřím. Tentokrát dík celému mužstvu, odjezdili to všichni od začátku do konce.