Útočníci 350 (33%)
Realizační tým 436 (42%)
Celkový počet hlasů: 1047

MU Sokol Kolovaraty - FK Újezd nad Lesy 3:4 (2:3)

V sobotu 19.května jsme se dostavili opět v plném počtu a základní sestavě do Kolovrat. Měli jsme dokonce tři kluky na střídání - věc tedy poměrně nevídaná. Ačkoliv jsme neměli všechny členy mužstva v úplném stoprocentním zdravotním stavu, věřili jsme, že se se soupeřem popasujeme nejméně tak dobře jako proti Dukle Jižní Město. První poločas začal a hra se přelévala z jednoho konce hřiště na druhý, Kolovraty měly lehkou pozemní převahu, ale co nezachytila obrana, zachytil opět velmi dobře chytající Miky. V 8. minutě přišla naše chvíle - David se po rychlém spurtu s míčem nemýlil a křížně prostřelil soupeřova brankáře. Vedeme 0:1. Soupeř se tak nějak nestačil vzpamatovat a David byl při dalším úniku podražen ve vápně a jako exekutor se postavil k míči Adam, který penaltu s přehledem proměnil. Vedeme 0:2 ve 12. minutě. Potom se hra odvíjela spíše ve středu hřiště, ale mužstvo Kolovrat mělo sil na rozdávání. Miky předvedl ve dvacáté minutě zákrok snů, ale po závaru před naší brankou díky kopanému rohu dostáváme první gól. Ve 22. minutě soupeř snižuje na 1:2. Blížil se konec poločasu a už jsme asi mysleli na přestávku, když soupeř využil přečíslení naší obrany a ve 38. minutě srovnává výsledek na 2:2. Promarnili jsme dvoubrankové vedení a skoro jsme upadli do deprese. Jenže David byl proti a pozvedl náš prapor v poslední minutě, tedy v minutě 40. a dává svůj druhý gól po souhře s Honzou Hetešem a posílá nás i soupeře do šaten se skórem 2:3 pro naše barvy. Druhý poločas nám nevyšel hned ze začátku, soupeř ve 43. minutě srovnává na 3:3. Je útočnější, má více za hry, ale my se nevzdáváme, i když síly ubývají. Díky Mikymu, který svými zákroky zastiňuje věhlasná jména brankářů nejenom z naší HET Ligy, držíme vyrovnané skóre zuby nehty. V 50. minutě zahráváme roh a hrdinou zápasu se stává Dominik, který ochotně v pádu nastavil svou hlavu do přesně vypočítané dráhy míče a dává náš čtvrtý gól. Vedeme 3:4. Potom už je to o vůli a štěstí. Tvrdé boje se odehrávají po celé ploše hřiště. Kolovraty tlačí, my odoláváme a snažíme se kontrovat. Ve 35. minutě byl Adamův zákrok posouzen jako nedovolený, a ačkoliv byl hráč soupeře faulován mimo vápno, rozhodčí nařídil penaltu proti nám. Snad štěstí, snad spravedlnost zafungovaly a soupeřův hráč posílá míč mimo branku. Posledních pět minut už jsme ubránili a po velmi dobrém výkonu si odvážíme tři body. I když byl zápas jasně remízový a soupeř měl i více šancí, tentokrát zůstal černý Petr u něj. Velký dík všem klukům, kteří se snažili celý zápas. Nechci vyjmenovávat, musel bych vyjmenovat všechny. Jen přeci bych vypíchl Mikyho v brance - byl víc než výborný, jeho neuvěřitelné zákroky nás dovedly k dnešnímu vítězství. Díky klukům ze starších žáků, na hřišti se v žádném případě neztratili a i díky jim jsme si mohli zařvat vítězný pokřik. Branky: David 2x, Adam 1x, Dominik 1x