Útočníci 350 (33%)
Realizační tým 436 (42%)
Celkový počet hlasů: 1047

MU FK Újezd nad Lesy - FK Loko Vltavín 1:4 (0:2)

V sobotu 26.května jsme se opět utkali doma s týmem FC Loko Vltavín. I přes poetický název soupeře jsme se nedočkali žádného bodu. Soupeř se pevně usídlil v horní polovině tabulky a nehodlal se za žádnou cenu svého postu vzdát a jeho herní kvality se ukazovaly v průběhu celého zápasu, byť i my občas zahrozili, ale koncovka měla zuby jako hlemýžď, takže jsme z maxima vytěžili minimum oproti druhé straně. Soupeř se poprvé ukázal důsledností v útoku ve 14. minutě, kdy jsme dostali první branku. 0:1. V 17. minutě jsme lovili míč z naší branky podruhé, kdy soupeř zúročil větší přehled v našem brankovišti po nepřehledné skrumáži. Potom už se jen bojovalo o každou píď hřiště a hra byla poměrně vyrovnaná a do konce prvního poločasu se žádné překvapení nekonalo. Druhý poločas se začalo ve vlažném tempu, kdy soupeř načerpával síly v tréninkovém tempu a bylo jen otázkou času, kdy udeří. Jeho časté střely z dálky naznačovaly chuť změnit skóre. My zatím vystřelili na branku soupeře jedenkrát.... V 55. minutě nás soupeř přečíslil v obraně a na několikrát se mu podařilo překonat Mikyho a my prohrávali 0:3. V 61. minutě Adam kope penaltu za hraní rukou ve vápně a nemýlí se - snižujeme na 1:3. Potom už se zápas dohrával tak nějak v pohodě, ale s velkou pozorností na obou stranách. Když už jsme si mysleli, že půjdeme do šaten, využil stále číhající soupeř naší nepozornosti a v 79. minutě uzavřel skóre na konečných 1:4. Soupeř nebyl až tak rozdílově lepší, hlavně mu vyšlo vše, na co šáhnul, my jsme byli v nadějných šancích bezzubí. Buď jsme si nepřihráli, nebo zase tahali míč tak dlouho, dokud jsme o něj nepřišli a nebo se jen prostě netrefili. Tentokrát byl opět papírový favorit lepší a my budeme vyhlížet dalšího soupeře. Díky klukům ze starších žáků, kteří se tentokrát přihlásili v hojném počtu, chtěl bych pochválit Mikyho v brance a potom našeho mladšího hráče v poli - Honzu Rybánského, který odehrál velmi dobrý zápas a bez respektu se pustil do fotbalového křížku i s hodně většími soupeři. Branky: Adam 1x