Útočníci 351 (33%)
Realizační tým 437 (41%)
Celkový počet hlasů: 1060

MU SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy 4:0 (1:0)

V sobotu 2.června jsme se dostavili opět v neúplném počtu na hřiště do Ďáblic. V sestavě nám chyběli dva klíčoví hráči a díky tomu, že se rozhodčí dostavil o půl hodiny později, mohli jsme začít s plným počtem hráčů v poli, neboť se dostavili kluci ze starších žáků, a to ihned po svém zápase.... Začal první poločas a v 8. minutě si Miky vybral snad jedinou chybu v dosavadní sezóně, kdy ho soupeř přehodil a my prohrávali 1:0. Potom se hra vyrovnala a my byli Ďáblicím rovnocenným soupeřem. Šance byly na obou stranách, ale žádná nenašla svůj pomyslný cíl. Druhý poločas se již nesl v duchu únavy našich kluků, čemuž my se nedivíme a nedivíme se ani tomu, že toho soupeř využíval plnými doušky. Ačkoliv jsme se snažili, převaha soupeře narůstala a my fyzicky nestíhali. V 57. minutě prohráváme 2:0, kdy soupeř hojně střílející trefil šibenici naší branky. V 64. minutě soupeř zvyšuje skóre na 3:0 pro jeho barvy. Od nás stojí snad jen za zmínku únik Davida po pravém křídle a jeho přihrávka do vápna, kde se ale nikdo nenacházel, ani hráč soupeře, ale bohužel ani jeden náš, který by býval pohodlně skóroval, ale sil na běh dopředu se již nedostávalo, ale co horší - sil se nedostávalo ani na běh zpět do obrany, a tak nás soupeř ještě v 75. minutě přečíslil a uzavřel skóre na 4:0 pro své barvy. Co dodat - soupeř by byl hratelný na úrovni remízového zápasu, kdybychom byli v plné sestavě a starší žáci by neměli již jeden zápas v nohách... Kdyby, kdyby.... Situace je tragická a my to víme, ale s poskytnutým materiálem se dá jen těžko pracovat a bez SŽ bychom nemohli ani existovat. Ještě, že ten starší dorost neprohrál, ani nepamatuji kdy naposledy...... Velký dík klukům ze starších žáků za ochotu a bojovnost, Mikymu v brance. Velmi dobrý zápas odehrál Adam, i David měl pár světlých chvilek, ale jinak to byla taková šeď průměru až lehkého podprůměru pohybující se pod čarou dna.... Třeba se ukážeme se Zličínem.... Třeba i někdy vystřelíme na branku, třeba nebude nikdo po "pařbě", třeba nebudeme pořád jen dělat kličky, třeba si i nahrajeme dřív, než přijdeme o míč, třeba pošleme útočníkům balón do volného prostoru, třeba..... Branky: NIKDO