FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 20 (26%)
FB našeho FK ÚnL 15 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 28 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 10 (13%)
Jiné 3 (4%)
Celkový počet hlasů: 76

Muži A: FK Újezd nad Lesy - FK Admira B 0:1 (0:0)

neděle 5.11. 2017 14:00hod   Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy -  FK Admira B 0:1 (0:0)

sestava FK Újezd: Blažek - Vávra, Kučera, Příhoda, Veselovský - Kodr, Soroka - Konejl, Kovář, Bouška(62. Hlubuček) - Křelina (66. Cikhart)

 

http://www.fotbalpraha.cz

 

Ze souboje dvou týmů ze spodních pater tabulky vyšla vítězně rezerva Admiry
 
 
O její výhru se zasloužil jedinou trefou krátce po změně stran střídající Vachoušek. Újezd nepotvrdil překvapivou výhru z minulého kola na Zbraslavi. Navíc už v prvním poločase neproměnil nařízenou penaltu a celkově už osmá prohra v soutěži ho zařadila na předposlední příčku přeboru. Admira se výhrou posunula na místo desáté a navíc má k dobru ještě odložený zápas s Uhelnými sklady.

Na těžkém terénu se od úvodního hvizdu hrál tvrdý a rychlý fotbal s potřebným nasazením. Soupeři si byli plně vědomi toho, že se hraje o šest bodů a případná ztráta je může posunout až na samé dno tabulky.

O první vážnější příležitost se postarali v 7. minutě hosté, kdy po akci Pergla se Šimkem se v čisté ložence objevil Pavlata, jenže zblízka pozorného Blažka nepřekonal. Ten mu reflexivně nohou střelu vyrazil.
Na druhé straně to po rozehraném rohu zkoušel střelou na bližší tyč Kovář, ale i Žulevič byl na správném místě a s přehledem zasáhl.

Ve 14. minutě po závaru před hostující brankou se dostal na pravé straně do zakončení Konejl a jeho
ne příliš razantní rána se otřela o pravou tyč Žulevičovy svatyně.

Důležitý moment pro další vývoj zápasu přinesla 21. minuta. Veselovský, ještě na vlastní polovině zachytil rozehrávku hostů, dlouhým pasem vysunul kupředu Křelinu, kterého až ve vápně zastavil nedovoleným zákrokem kapitán hostů Lupínek. Nic jiného než penalta nemohlo následovat. Jedinečnou šanci k otevření skóre však domácí nevyužili, Příhodovu střelu k pravé tyči Žulevič bravurním zákrokem zneškodnil.

O sedm minut později mohl po hezké akci Kováře s Kodrem otevřít skóre Křelina, ale míč z jeho hlavy nakonec skončil v náruči jistého Žuleviče.

Další nadějnou příležitost si domácí vypracovali ve 34.minutě po rozehraném přímém kopu Soroky,
kdy balón hlavou pohotově tečoval Konejl, jenže Žulevič opět spolehlivě zasáhl.

A když pak těsně před pauzou se na opačné straně nevešla mezi tyče hlavička Šimka, končil poločas bezbrankovou remízou.

Šťastnou ruku měl lodivod hostů Máj, když do druhého poločasu poslal na trávník Slabého s Vachouškem. Ti se mu už po šesti minutách odměnili jedinou a jak se později ukázalo vítěznou brankou. Prvně jmenovaný vysunul ideální přihrávkou kupředu Vachouška a ten kolem povyběhnutého Blažka nasměroval balón do sítě - 0 : 1.

Domácí měli ještě hodně času na to, aby s nepříznivým stavem něco udělali. Postupně přeřadili na vyšší obrátky a začali hostům zle zatápět. Útok za útokem se valil směrem na kobyliskou bránu, ale obrana v čele s vynikajícím Žulevičem odolávala.

V 69. minutě po hezké spolupráci Kodra s Příhodou se v dobré střelecké pozici objevil Kovář, avšak Žulevič si s jeho slabou a ne příliš umístěnou ránou poradil. Pak se po Kodrově centru dostal do šance Příhoda, operující už téměř na hrotu, ale hlavou mířil mimo tyče Žulevičovy brány.

Šest minut před koncem, po přímém kopu Kováře, už domácí příznivci málem jásali z vyrovnávací branky, jenže obrana hostů ještě stačila v posledním okamžiku odvrátit nebezpečný balón na roh.

 

Z velkého tlaku nakonec domácí nic nevytěžili a naopak v předposlední minutě mohli podruhé inkasovat, když se střídající Bouguetouta prohnal otevřenou obranou až k brance, ale zblízka skvělého Blažka neprostřelil.

Újezd nad Lesy - Admira B 0:1 (0:0)
Branka: 51. Vachoušek. Ve 21. minutě neproměnil domácí Příhoda penaltu. ŽK: 67. Vávra, 81. Konejl -
21. Lupínek, 32. Šimek, 48. Slabý, 65. Sázel, 69. Vachoušek. Rozhodčí: Laštovička - Tereba, Hrivík.
Diváků: 150.
Újezd nad Lesy: Blažek - Vávra, Kučera, Příhoda, Veselovský - Kodr, Soroka - Konejl, Kovář, Bouška
(62. Hlubuček) - Křelina (66. Cikhart). Trenér: Milan Šafr.
Admira B: Žulevič - Pergl, Pelikán, Lupínek, Klimt (22. Sázel) - Šindelář (46. Slabý) - Štefan, Másílko
(46. Vachoušek), Šimek, Panýrek (88. Bouguetouta) - Pavlata (70. Šálek). Trenér: Pavel Máj.

Hlasy trenérů
Milan Šafr (Újezd nad Lesy): „Zápas opět stejný. Nejsme silní ve finální fázi, proto jsme prohráli. Obrázek si můžou udělat lidé, co tady byli. Nedáváme vyložené šance, když už se do nich dostaneme. Neproměnili jsme penaltu, nastřelili jsme tyčku. Soupeře jsme druhou půli nechali pět minut hrát, on toho využil a dal gól a my už jsme nebyli schopni ani vyrovnat. Opět jsme prohráli po dobrém výkonu, ale na to se nehraje.”
     

Pavel Máj (Admira B): „Bylo to bojovné utkání, bohužel se potvrdilo, že když nehrajeme ten svůj fotbal, tak jsme během prvních dvaceti minut mohli prohrávat, protože Újezd byl jasně lepší. Přežili jsme kritický bod, pokutový kop, který Újezd neproměnil. O poločase byla bouřka v kabině, řekli jsme si, jak budeme dále hrát a kluci pochopili, že bez bojovnosti a nasazení se nedá fotbal hrát. Jinak fotbal dnes plakal a my jsme to nakonec nějak umlátili.”

Nejlepší hráč Újezdu: Stanislav Kodr.
Nejlepší hráč Admiry B: Ivan Žulevič.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Ivan Žulevič (Admira B).

Václav Kozel