FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 20 (26%)
FB našeho FK ÚnL 15 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 28 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 10 (13%)
Jiné 3 (4%)
Celkový počet hlasů: 76

Muži A: SK Zbraslav - FK Újezd nad Lesy 1:2 (0:2)

neděle 29.10.2017 14:30hod Zbraslav

SK Zbraslav - FK Újezd nad Lesy 1:2 (0:2)
branky: 11. Konejl, 24. Křelina
    
sestava FK Újezd: Blažek - Vávra, Kučera, Příhoda, Veselovský - Konejl, Soroka, Kodr, Kovář, Bouška(72. Hlubuček) - Křelina (52. Cikhart)
 
 
http://www.fotbalpraha.cz
 
     
  
Újezd přetrhl šňůru neúspěchů na Zbraslavi
   
Naposledy zněl vítězný pokřik z kabiny fotbalistů Újezda nad Lesy 3. září po výhře s Vršovicemi 3:1. Dalších sedm kol už jen šest porážek a jediná domácí bezbranková remíza s týmem Horních Měcholup. Až tuto neděli se chorál svěřenců trenéra Šafra rozezněl na Zbraslavi. Výhra 2:1 byla zasloužená a zrodila se už v prvním poločase.

Právě ten domácí dokonale prospali. V 11. minutě poslal nahodilý oblouček do vápna Zbraslavi Kodr. Činovec byl u míče později než Bouška a stačil jen jeho pokus o zakončení ztlumit. K odraženému míči se tak lacino před odkrytou brankou dostal Konejl a doklepl ho do sítě - 0:1.

I druhý gól šel na vrub laxní domácí obrany. Opět centroval Kodr. Tentokrát z pravé strany našel volného Kováře. Ten však míč pořádně netrefil. Domácí obrana jen bohorovně přihlížela, jak se míč dokoulel ke Křelinovi, který už měl úkol lehký a z pár kroků bezpečně dopravil míč do sítě domácích podruhé.

Až pak přišla první střela domácích mezi tyče. Šafář však na Blažka z těžkého úhlu nevyzrál. A tak mohlo být se Zbraslaví ještě hůř. Ve 33. minutě přišel dlouhý nákop hostů do domácí šestnáctky. S míčem si lehce pohrál vítr a ten přistál u nohou mladíčka Boušky. Jeho střelu stačil Činovec reflexivně nohou vykopnout.

Do přestávky podržel Zbraslav Činovec ještě jednou, když ho zblízka ve vyložené šanci trefil Konejl.

Místo jasné záležitosti přišlo po přestávce drama. Hned v úvodní minutě druhé půle so po levé straně prosadil Žižka. Jeho centr odvrátil příhoda před dobíhajícího Nguyena a ten propálil vše, co mus tálo v cestě - 1:2. Domácí se hnali za vyrovnáním. Čumpelík z dálky Blažka svou střelou nepřekvapil a byl z toho jen roh. Pak druhý, třetí a vzápětí ještě čtvrtý. Vše bez efektu.

Hosté už se spoléhali jen na brejky. Po jednom z nich trefil Konejl tyč. Když střelu Kováře Činovec jen vyrazil, Bouška svou dorážku ve skluzu do branky usměrnit nedokázal.

Žižkovi akce na druhé straně končily signalizovaným ofsajdem a tak největší šanci domácím na vyrovnání málem nabídli sami hosté. Příhoda poslal slabou malou domů, Blažek se snažil kličkou zbavit dotírajícho Štengla a tomu opravdu chyběl jen krůček, aby se dostal k míči a mohl zakončit do prázdné branky.

V závěru zápasu se nad Zbraslaví silně zatmělo, začalo hustě pršet a v té slotě už se zápas dohrál bez většího vzruchu.

Zbraslav - Újezd nad Lesy 1:2 (0:2)
Branky: 46. Nguyen - 11. Konejl, 24. Křelina. ŽK: 80. Konečný - 21. Soroka. Rozhodčí: Maiello - Gotthard, Bočok. Diváků: 120.
Zbraslav: Činovec - Souček, Vodička, Kudrna, Trkovský - Svoboda, Šafář, Čumpelík (75. Štengl), Nguyen - Konečný, Žižka. Trenér: Martin Vnouček.
Újezd nad Lesy: Blažek - Vávra, Kučera, Příhoda, Veselovský - Konejl, Soroka, Kodr, Kovář, Bouška
(72. Hlubuček) - Křelina (52. Cikhart). Trenér: Milan Šafr.

Hlasy trenérů
Martin Vnouček (Zbraslav): „Doma jsme chtěli udělat body. Bohužel jsme zaspali první poločas, kdy jsme udělali dvě hrubice. Soupeř je potrestal a dostal se do vedení 2:0. Jenom díky Radkovi Činovcovi ten rozdíl do přestávky nebyl vyšší. Dělali jsme v obraně neuvěřitelné chyby. Druhý poločas jsme se zvedli, vytvořili jsme si nějaký tlak a dali kontaktní gól. Bohužel pak už jsme se do nějakého vážnějšího zakončení nedostali. Soupeři můžu jen pogratulovat k vítězství.”

              

Milan Šafr (Újezd nad Lesy): „Já jsem obrovsky spokojený. V každém ze sedmi předchozích neúspěšných zápasů jsme si zasloužili nějaké bodové vyústění. Bohužel jsme získali jen jeden. První půle byla diametrálně odlišná od té pdruhé. Asi už se zase kluci báli, zase byli blízko vítězství, která se nám sedmkrát za sebou nepodařilo získat. Já jsem klukům říkal, že mně už nezajímá způsob, ale že tady chci urvat tři body. To se podařilo, takže jsem spokojený a víc nemá cenu to hodnotit.”

Nejlepší hráč Zbraslavi: Radek Činovec.
Nejlepší hráč Újezda: Jakub Křelina.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Ondřej Kučera (Újezd nad Lesy).

Lubor Mírek