FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 20 (26%)
FB našeho FK ÚnL 15 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 28 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 10 (13%)
Jiné 3 (4%)
Celkový počet hlasů: 76

Muži A: SK Dolní Chabry - FK Újezd nad Lesy 0:0 (0:0)

Sobota 26.8. 2017 17:00hod Dolní Chabry

SK Dolní Chabry - FK Újezd nad Lesy 0:0 (0:0)

Sestava FK Újezd: Blažek - Cikhart (46. Veselovský), Kučera, Chumlen, Křelina - Konejl, Kodr, Soroka, Bednář (73. Hlubuček) - P. Kovář, Novák (46. Valenta)

                  

          

http://www.fotbalpraha.cz

 

Chabry si připsaly druhý bod za remízu s Újezdem

V souboji nováčka s Újezdem nad Lesy se na chaberském pažitu představili hned čtyři exligisté. Na jedné straně Brabec s Černým a na druhé pak Blažek s Kučerou. I když byly šance na obou stranách, souboj nakonec dospěl do bezbrankové remízy a domácí si tak ani ve třetím přeborovém vystoupení nemohli vychutnat radost z vítězství.

Po opatrném začátku se jako první osmělili v 10. minutě hosté. P. Kovář lehce přiťukl balón nabíhajícímu Kodrovi a Dikusar v domácí bráně musel poprvé prokázat své brankářské kvality, aby vytěsnil jedovatou střelu na roh. Domácí odpověděli bleskovým útokem dvojice Linek, Dufek, který však stačil vracející se Kučera včas přibrzdit.

Při další akci domácích se dostal do těsné blízkosti hostující brány Strnad, jenže Blažek mu včasným vyběhnutím šanci zmařil. Vzápětí zkoušel balón zakroutit k levé tyči Černý, avšak ten na štěstí pro hosty, jejich bránu minul.

Na druhé straně se po Kodrově centru dostal do zakončení P. Kovář, ale míč nakonec skončil nad břevnem. V závěru poločasu měli domácí výhodu přímého kopu z pravé strany, avšak po jeho rozehrání se rychle zmocnili míče hosté a Kodr měl na kopačce vedoucí gól, jenže v čisté ložence vybíhajícího Dikusara neprostřelil.

A když se v nastaveném čase neujala ani Cikhartova dělovka z přímého kopu, odcházela obě mužstva
do kabin za bezbrankového stavu.

Vyrovnaný boj o přeborové body pokračoval i po změně stran. Oběma týmům nechyběla snaha o rychlé přenesení hry ani potřebné nasazení. Jen v koncovce to vázlo a to na obou stranách. V 50. minutě po centru hostujícího Konejla nezužitkoval svou šanci jak Soroka, tak ani nabíhající Bednář.

Na druhé straně po křížné přihrávce Černého zkoušel z úhlu ohrozit hostující bránu Kozler, ale Blažek byl připraven. V 59. minutě už domácí příznivci zvedali ruce po vydařené střele Černého, jenže Blažek na čáře čaroval a čisté konto držel dál. Vzápětí na druhé straně napřáhl před šestnáctkou P. Kovář a Dikusar jeho pumelici zkrotil s vypětím všech sil až na druhý pokus.

Zápas byl otevřený až do samého závěru. Deset minut před koncem měli domácí jedinečnou příležitost
z přímého kopu. Byli u něho oba exekutoři jak Černý, tak i Brabec. Nakonec to vzal na sebe druhý jmenovaný a opravdu zamířil přesně. Jenže to by proti němu nesměl stát Blažek. Ten znova ukázal,
že se dají ještě v pětačtyřiceti skákat robinzonády a střelu vytěsnil.

Ani hosté nebyli bez šance. Zaujal zejména nebezpečný průnik Křeliny, jenže při zakončení mu střela
vůbec nesedla. A když pak v samotném závěru se po úniku a zpětné přihrávce Dufka dostal ještě jednou
do skvělé šance Černý a Blažek ho znova vychytal, nemohl zápas jinak skončit, než bezbrankovou dělbou bodů.

Dolní Chabry - Újezd nad Lesy 0 : 0
ŽK: 35. Strnad - 78. Soroka, 79. Veselovský, 89. P. Kovář. Rozhodčí: Gotthard – Hlaváček, Chustecki. Diváků: 150.
Dolní Chabry: Dikusar - Kozler, M. Kovář, Brabec, Barták - Kalaš (89. Kaňka), Černý, Palma, Dufek -
Strnad (46. Zeman), Linek. Trenér: Zdeněk Peclinovský.
Újezd nad Lesy: Blažek - Cikhart (46. Veselovský), Kučera, Chumlen, Křelina - Konejl, Kodr, Soroka, Bednář (73. Hlubuček) - P. Kovář, Novák (46. Valenta). Trenér: Milan Šafr.

Hlasy trenérů
Zdeněk Peclinovský (Dolní Chabry): „Asi jsme dneska zaplatili trošíčku nováčkovskou daň, protože si myslím, že ze dvou, tří šancí, které jsme měli, tak by se gól měl dát. To že to nedáme, tak to skončilo 0:0. Podle mě se soupeř nedostal vůbec k ničemu, do žádné velké šance jako my. V bráně měli výborného Blažka, ale i tak jsme se tam dostávali, ale řešili jsme to špatně. Herně jsem spokojený, co jsme dnes předvedli akorát jsme měli smůlu v proměňování šancí. Dufek k nám přišel v týdnu a myslím, že bude přínosem. Poprvé jsme měli také Zemana, přišel rovněž v týdnu a ještě s námi netrénoval.”
           
Milan Šafr (Újezd nad Lesy): „Zápas se mě nelíbil ani z jedné strany, co se týče fotbalovosti. Byl to urputný boj, strašné ztráty balónu a ani počasí tomu zápasu nepřálo. První poločas bylo velké vedro a určitě se to podepsalo na kvalitě toho zápasu. Myslím, že byly dvě vyložené šance na každé straně.U nás měl třeba
v první půli velkou šanci Kodr. Z mého pohledu je asi remíza zasloužená, ale co se týče atraktivity zápasu , tak je to šílený. Kádr se nám dost změnil. Daníček skončil, Snop přestoupil jinam, ale přišel Kučera do obrany. Příhoda je dlouhodobě zraněný a stejně tak to vypadá i s Mustedanagičem. Pak je to znát, když nemáte hráče, který na sebe váže pozornost. Musíme hrát víc týmově. Dnes se nám to nepovedlo. Otevřeně říkám, že jsme tady chtěli dnes vyhrát. Chtěli jsme zúročit roční zkušenost z přeboru.”

                         

Nejlepší hráč Dolních Chaber: Jaroslav Černý.
Nejlepší hráč Újezdu nad Lesy: Jakub Křelina.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Stanislav Kodr (Újezd nad Lesy).

Václav Kozel