FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 108 (51%)
FB našeho FK ÚnL 38 (18%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 42 (20%)
Stránky FAČR fotbal.cz 17 (8%)
Jiné 6 (3%)
Celkový počet hlasů: 211

Vysledky podzim 2017

1.kolo

SG Újezd - SG Ruzyně 5:3

Branky: Chumlen 3, Kurucz, Fučík

Sestava: Ryšavý - Mora, Šneider, Krejčí, Fučík - Beránek, Zeman, Němeček, Kurucz - Chumlen, Jirsa - střídal Mareček

Komentář:

První kolo nás zavedlo do Ruzyně, kde se nám dlouhodobě nedaří.

Na úvod musím říct, že jsem na zápase nebyl, takže komentář je zprostředkovaný a nemusí být tedy úplně přesný....

Domácí se dostali poměrně rychle do vedení, ale my jsme dokázali rychle odpovědět. Do konce poločasu se již skóre neměnilo, ačkoliv soupeř i my jsme se celkem intenzivně snažili s výsledkem pohnout.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a utekli domácím na 3:1. A od této doby byl vývoj zápasu hodně podobným domácí snížili na rozdíl branky, my následně utekli na rozdíl branek dvou. Takto to šlo až ke konečnému stavu 5:3 pro nás.

Na úvod cenné vítězství proti kvalitnímu soupeři. Ale vzhledem k redukci mužstev budou alespoň všechny zápasy kvalitní. V našem týmu stojí za zmínku výkon náhradního brankáře Jirky Ryšavého a střelecky disponovaného Fandy.

-----------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo

SG Junior - SG Újezd 6:6 (3:3) 

Branky: Brabec 3, Chumlen, Zeman, Kurucz 

Sestava: Synecký - Mora, Šneider, Krejčí, Fučík - Mruvčinský, Zeman, Němeček, Kurucz - Chumlen, Brabec - střídal Ryšavý, Jirsa 

Komentář:

Další kolo SG nás čekalo na neoblíbeném hřišti Junioru. Jaké bylo překvapení, když na nás vykoukla úplně nová UMT.

Domácí také evidentně omladili a tak se dal čekat od začátku zajímavý zápas. Domácí na nás vtrhli zhurta a obrana se měla co obracet. Ale vlastně z prvního pořádného útoku zkušeně uklidil míč k tyči Vilda - 0:1. Pak jsme nechali soupeře hrát a výsledkem bylo vyrovnání na 1:1. Naštěstí jsme zapnuli a utekli na rozdíl dvou branek na 1:3. Bohužel nám nevyšel konec poločasu a během 2 minut jsme dostali 2 branky a bylo vyrovnáno - 3:3. Takže jsme začínali zase od začátku.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře a do vedení nás dostal životní střelou Zéma :-) - 3:4. Pak jsme ovšem úplně odešli a chybami vzadu i Martina v brance byl stav najednou 6:4 pro domácí.... V této chvíli to s námi nevypadalo vůbec dobře, naštěstí jsme zapnuli a dvěma brankami Míši Brabce jsme vyrovnali. Bohužel v poslední minutě vyškrábnul domácí gólman jistý gól Fandovi, takže na konečné remíze se nic neměnilo.

Zápas jsme ztratili na konci první půle, kdy jsme dostali 2 rychlé branky a rozhodčí nepochopitelně neuznal naší branku na 4:1. Ale na to se vymlouvat nebudeme, šancí jsme měli dost. Ale opět kvalitní zápas, tentokrát na kvalitním hřišti.

--------------------------------------------------------------------------------------

3.kolo

SG Jinočany - SG Újezd 1:8 (1:6)

Branky: Chumlen 3, Jirsa 2, Brabec, Kurucz, Mareš (pen)

Sestava: Mruvčinský - Mareček, Šneider, Mareš, Fučík - Jirsa, Zeman, Němeček, Kurucz - Beránek, Brabec - střídal Chumlen

Komentář:
Asi nejdelší letošní výlet nás zavál do Jinočan k nováčkovi letošního ročníku SG.

Díky dopravním komplikacím jsme začali asi o 15 minut později, ale hned v první minutě jsme vedli po pěkném přehození domácího brankáře od Michala Brabce - 0:1. Tato branka nás spíše utlumila a tak domácí začali hrát a vytvořili si i několik spíše náznaků šancí. Naštěstí s příchodem Fandy Chumlena jsme zase zabrali a rázem to bylo 0:3. Pak jsme ještě dali domácím "čuchnout", když jejich útočník využil zaváhání Pavla Jirsy a přehodil vyběhnuvšího Romana - 1:3. Následně jsme vyřešili asi 2 rohové kopy a do konce poločasu přidali ještě 3 branky, když nejprve Fanda prostřelil z nepřímého kopu za malou domů domácí hradbu na čáře, pak Palko zkušeně proměnil penaltu (po faulu na Fandu) a poločas ukončil podařenou hlavičkou Pavel Jirsa - 1:6.

Do druhé půle nastoupili domácí z kopce a tak jsme čekali, jestli se nebude konat nějaký uragán z jejich strany. Nic se nekonalo, asi se první půli do kopce vyčerpali :-) Takže jsme se snažili držet balón a v pohodě dohrát zápas. Branky jsme dali 2, jednu hned v úvodu Pavel Jirsa a gólový účet uzavřel dorážkou Vilda - 1:8.

Pro domácí možná až příliš krutý výsledek, ale na naší straně rozhodně spokojenost i s předvedenou hrou. Opět jsme museli improvizovat v brance a Roman rozhodně nezklamal a předvedl několik dobrých zákroků.

--------------------------------------------------------------------------------

4.kolo

SG Újezd - Ostrovan ZT 5:4 (4:2)

Branky: neuvedeno

Sestava: Dráb - Mora, Mruvčinský, Krejčí, Mareček - Beránek, Zeman, Němeček, Kurucz - Ryšavý, Brabec-  za soupeře nastoupil Chumlen, Mareš

Komentář:
V dalším kole SG nás čekal nevyzpytatelný soupeř, na kterého se nám ale v poslední době celkem daří.

Nevyzpytatelnost soupeře se projevila už v úvodu, když dorazilo pouze 8 hráčů. Po vzájemné dohodě jsme soupeři losem "půjčili" Fandu a Palka a šli si zahrát.

Obyčejně tyto zápasy nemají moc náboj, ale tentokrát to bylo jinak. Fotbal se hrál svižný a pohodový, takže se na to dalo i koukat (což potvrdil i Karel Novák, a to už je co říct :-)).

Branky z tohoto zápasu nepočítám, to bych s Fandou pak nevydržel....

-----------------------------------------------------------------------------

5.kolo

SG Lokáda - SG Újezd 1:8 (1:3)

Branky: Brabec 2, Fučík 2, Kurucz 2, Chumlen. Němeček

Sestava: Dráb - Mora, Mareš, Šneider, Mareček - Krejčí, Zeman, Němeček, Kurucz - Chumlen, Brabec- střídal Fučík

Komentář:
K vrcholu podzimní části soutěže jsme vyrazili za vítězem loňského ročníku na Lokádu asi na nejhorší hřiště, na kterém můžeme přebor SG hrát.

Soupeř minulé kolo prohrál na Junioru a tak se dalo čekat, že dnes bude chtít svůj nezdar odčinit. My jsme vítězstvím chtěli potvrdit průběžné vedení v tabulce a tak se dal čekat neúprosný boj.

Od začátku se hrálo svižně a vyrovnaně, ale postupem času jsme začali přebírat iniciativu a začali se tlačit do zakončení. Nejprve jsme se jen zastřelovali, ale pak dostal Fanda trochu prostoru a zkušeně zakončil - 0:1. Domácí hrozili zejména z brejků a standartních situací a jejich specialita dlouhé auty nám asi 2x nepříjemně zavařili. My jsme odpověděli obdobnou mincí, když dlouhý aut Michala nepřesně zakončil opět Fanda. A když to nešlo vlastními silami, pomohli nám domácí. Vildovu střelu tečoval obránce tak šikovně, že zapadla do domácí branky - 0:2. Tento výsledek nás malinko ukolébal a tak domácí ožili. Přežili jsme dlouhý aut, trestňák z hranice vápna, ale následně nám propadnul balón mezi stopery a soupeřův útočník se nemýlil - 1:2. Naštěstí v podstatě z protiútoku si domácí srazili do branky další střelu, tentokrát Michala Brabce a tak jsme šli do kabin za příznivého stavu - 1:3.

Do druhé půle jsme chtěli potvrdit vedení a utkání v klidu dohrát. To se podařilo, domácí úplně odpadli a na hřišti kralovalo pouze jedno mužstvo. Přidali jsme pěkné branky do prázdné a to ještě rozhodčí uchránil domácí od vyššího přídělu několika chybně odpískanými ofsajdy. Navíc vyslyšel volání domácí střídačky o zkrácení zápasu a tak jsme hráli druhou půli o 5 minut kratší....

Závěr sezóny nám vyšel náramně. Domácí oproti loňsku oslabili a někteří hráči jim dokonce po poločase odešli do kabin. Ale to nesnižuje náš kolektivní výkon na hřišti a chuť do hry dirigovanou z lavičky zkušeným trenérem.

Některé individuality se po zápase dožadovaly výraznějšího vyzdvižení jejich výkonu v komentáři. Uvidíme, jak se projeví na rozlučce a to pak případně zohledním v komentářích v jarní části. Co se pije na rozlučce 20.10. všichni ví :-))))

A ještě link na komentář ze stránek soupeře

http://www.sglokada.cz/news/sg-lokada-sg-ujezd-1-8-1-3/