STARŠÍ DOROST - sezóna odstartovala

Tento víkend začala 1. mistrovským utkáním sezóna i pro starší dorost, kterému se podařilo po napínavém průběhu zvítězit 3.2 doma nad Bílou Horou. Letní příprava proběhla v rámci možností úspešně, i když někteří hráči toho odtrénovali velmi málo a někteří dokonce nic. Dorost absolvoval jako každý rok soustředění v H. Bradle v termínu 17. - 24. 8. V rámci přípravy sehráli i přátelské utkání proti Junioru výhra 10:2 a proti Úvalům 6:4 ve velmi kombinované sestavě. Na soustředění si kluci zahráli proti výběru trenérů a remizovali 4:4. Nyní nezbývá doufat, že kluci začnou trénovat všichni, pravidelně a předvádění výkony se budou jen zlepšovat. Protože v prvním zápase někteří zahráli pod své možnosti a výkon nebyl ideální. Matěj F.