MLADŠÍ DOROST - začátek sezóny je tu

Nová sezóna je tady i pro náš mladší dorost. Po loňské velmi nevydařené sezóně, kdy st. dorost byl zrušen a ml. dorost sestoupil z přeboru budeme chtít tuto kategorii nastartovat. Ml. dorost budu mít na starost já společně s Jirkou Borovičkou a oba věříme, že dokážeme z kluků vytvořit dobrou partu a fungující tým, který potáhne za jeden provaz a pokusí se zabojovat o čelo tabulky. Vše se bude samozřejmě odvíjet od přístupu kluků, jejich tréninkové morálky, vzájemného se podporování a jednání na rovinu mezi sebou i s námi trenéry. Věřím, že tato sezóna nemůže být horší než byla ta loňská a doufám, že se klukům bude dařit, vydrží jim zdraví a dostanou se do co nejlepší formy, tak aby z fotbalu mohli mít radost. Chce to, ale trénovat, trénovat a trénovat......a né se vymlouvat, omlouvat a nechodit !!!!