Stránky FAČR fotbal.cz 3 (21%)
Jiné 2 (14%)
Celkový počet hlasů: 14

FK Újezd nad Lesy B 13:0 FC Háje Jižní Město B

Újezdský "B" tým si na domácím hřišti s chutí zastřílel proti výrazně slabšímu soupeři. Po prvním poločase Háje ještě tlaku odolávali a v poločase prohrávali "pouze" 3:0. Ve druhém poločase však dvě rychlé branky v úvodních minutách definitivně zlomily odpor soupeře.
V utkání padly nevídané tři hattricky, přičemž Kuč, nová letní posila újezdské kabiny, si ve své premiéře na domácím pažitu připsal hned čtyři branky. Hattrick si rovněž připsali Kohout a Bednář. Po jedné brance pak přidali Pekárek, Schwan a Křelina.

Střelci:
Újezd nad Lesy: Kuč 35',45',63',71', Kohout 36',64',83', Bednář 51',73',78', Pekárek 52', Křelina 68', Schwan 85'