SK Hostivař B 0:0 FK Újezd nad Lesy B

Stále neporažené „B“ mužstvo vyjelo v pátém kole na hřiště tradičního soupeře z Hostivaře. Tentokráte jsme však vyzvali rezervu Hostivaře.
Po prvních kolech, kdy jsme měli spoustu náhradníků, jsme opět museli shánět hráče, kde se dalo. Stoperskou dvojici tak například vyztužila posila z „A“ týmu Kučera.
Zápas nezačal v nijak závratném tempu, oba týmy se postupně spíše oťukávaly a vyčkávaly na chyby. Od začátku bylo vidět, že nejsme úplně ve své kůži, nedařilo se nám kombinovat, dělali jsme zbytečné chyby v přihrávkách. Naštěstí ani soupeři se nijak zvlášť nedařilo. Ve finálních přihrávkách dnes byly oba týmy téměř nulové.
Největší šanci první půle tak měli domácí, když po chybě naší obrany šel domácí útočník sám na branku. Dobře vyběhnutý Pecho však zmenšil střelecký úhel natolik, že střelu nakonec chytal obličejem.
Na naší straně měl největší šanci Křelina. Vysoký míč za obranu se mu ještě podařilo zpracovat. Zakončoval však na dlouhou nohu přes vyběhnutého brankáře. Míč sice za brankáře dopravil, ale neměl dostatečnou razanci, aby došel za čáru a obránce stihl odkopnout míč ještě před čárou do bezpečí.
Zápas se odehrával především v prostoru od vápna k vápnu. Ani jednomu týmu se nedařilo získat převahu nad tím druhým, ani si vytvořit nějaké šance.
Náznak šance jsme měli až před poločasem, kdy Šebesta dobře prošel po pravé straně a cpal míč do vápna na nabíhajícího Křelinu, který však dostal přihrávku příliš na paty a nedokázal zakončit.
Druhá půle byla na šance ještě chudší než ta první. Jedinou výraznou šancí byl samostatný únik Borovičky, který šel z leva sám na brankáře. Střelu mezi nohy však brankář domácích dokázal vytěsnit na rohový kop.
V zápase nám chyběla útočná dravost a přesné nahrávky. Obě obrany stály pevně a ani jeden z týmů nenašel recept na to prosadit se. Utkání tak skončilo nudným výsledkem 0:0, se kterým nejsme nijak spokojeni, ale stále jsme si alespoň udrželi sérii bez porážky, a tím pádem i dobrou pozici v tabulce.

Střelci:

Újezd nad Lesy: