FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Na jakém postu je náš A-tým mužů nejsilnější?
Brankaři 110 (11%)
Obránci 62 (6%)
Záložníci 89 (9%)
Útočníci 350 (33%)
Realizační tým 436 (42%)
Celkový počet hlasů: 1047

Komentáře ze zápasů

Neděle 16.9.2018

Ke druhému mistrovskému zápasu nás pozvali z Pragovky a upřímně řečeno, výsledky na Pragovce bývají zpravidla v náš neprospěch. Byli jsme tedy připraveni se řádně poprat a neudělat ostudu.

Jenomže ono to bylo jinak – nastoupila trochu jiná Pragovka, řečeno správně, mladá Pragovka. V týmu bylo hodně kluků ročníku 2008 a to se muselo někde projevit. I když musím říct, že vůbec nehráli špatně.

No takže jsme udeřili ve čtvrté minutě, jmenovitě Max Berka a vzápětí po něm nekompromisně zavěsil Šimon Fajkus z levé strany. Následovaly ještě trefy Adama Vanouška, který si sám poradil tváří v tvář gólmanovi, dále pak Honzy Hořáka a poslední gól první poloviny obstaral Patrik Tupý, který ve vápně zúročil svou výšku a sílu.

Po první půli tedy 0:5 z pohledu soupeře.

Druhý poločas jsme opět začali aktivně, což potvrdil prvním gólem sezóny Vítek Vlk. Další zářez si připsal, ve skvělé formě hrající, Jirka Levrinc. A tady je to chvilku záhadné  - nikdo totiž neví jak, ale najednou se za našimi stopery zjevil nejvyšší soupeřův hráč a nekompromisně nás potrestal brankou. Nikdo ho prý neviděl…

Do konce druhého poločasu jsme již k naší brance nikoho nepustili a měli zápas v naší režii. Trefil se ještě Patrik Meloun a to hned třikrát (tedy „PMH“ Patrik Meloun Hattrick) – pěkné góly ze střel z dálky. Další gól obstaral ještě Honza Hořák a Max Berka. Úplně poslední gól padl z rohu, který kopal Patrik Meloun – byl to vlastní gól a dokonce rukou. V zápise ho však má uveden Max Berka - tady bych asi hattrick neuznal  

Celkově jsme tedy vyhráli 13:1

Opět chválím snahu a píli, kterou kluci týmově přetavili v takto skvělý výsledek. Téměř do poloviny druhého poločasu zápasu totiž skóroval pokaždé jiný hráč….

Příští zápas hrajeme doma 23.9. v neděli, kdy hostíme SK Slovan Kunratice.

LK
_____________________________________________________________________

Neděle 9.9.2018

První „ostrý“ zápas sezóny 18/19 jsme odehráli doma v neděli 9.9. Soupeřem nám byl tým SK Čechie Uhříněves.
 
Začátek zápasu byl jednoznačně v naší režii, hrálo se v podstatě na půlce soupeře, který nám toho hodně dovolil a my jsme se neostýchali toho využít. Prvním gólovým střelcem sezóny se stal Jirka Levrinc, který svým důrazem a aktivním přístupem na levém křídle dokázal překonat soupeřova gólmana.

V prvním poločase pak ještě skóroval pěkným padáčkem pod břevno, zodpovědně hrající, Patrik Meloun a další góly ještě přidali Kryštof Kulhavý, Šimon Fajkus a Honza Hořák.

Jednu malinkatou vadu na kráse jsme obdrželi zhruba v 16té minutě, kdy soupeř využil neshodu záložníků se stopery a skóroval. Nutno podoktnout, že to bylo v zápase naposledy.

Druhý poločas jsme odehráli více méně ve stejném tempu a z větší části opět na polovině soupeře. Výsledkem byly ještě další tři góly. Patrik Meloun jeden a Honza Hořák další dva (tedy „HHH“ Honza Hořák Hattrick :-).

Celkově tedy zápas pro nás dopadl vítězně v poměru 8:1.

Chtěl bych pochválit všechny zúčastněné za perfektně odvedenou práci a těším se na příští zápas, kdy nás prověří podstatně těžší soupeř TJ PRAGA.

LK
______________________________________________________________________