FC Tempo Praha "B"- FK Újezd nad Lesy 1:3 (1:2)

Branky:
Šedivý, Snop, Kovář

Sestava: Pecho - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek- Pekárek (71' Foltman), Veselovský, Kovář, Příhoda , Šedivý - Snop (65' Kuč)

Komentář:

Poslední zápasy v sezóně kde jakoby už o nic nejde ( nám jde vždy o výhru) které se hraje v horku nad 30 stupňů jsou těžké z pohledu motivace hráčů k pohybu po celých 90 minut.
Zápas mohl dopadnou asi 10 : 3 několikrát jsme šli sami na brankáře nebo zakončovali z prostoru penalty neatakováni ale velké množství šancí jsme neproměnili. V zápase jsme pak 1:0 prohrávali ale do půle otočili výsledek na 1:2 a pak přidali branku na 1:3. Nakonec jsme i tento poslední zápas této sezóny vyhráli a zakončili tuto vydařenou sezónu vítězstvím.

FK Újezd nad Lesy - Slovan Kunratice 7:1 (4:0)

Branky:
Pekárek, Snop, Foltman, Kovář, Kodr, Kuč, vlastní

Sestava: Pecho - Veselovský (60' Jelen), Chumlen, Kodr, Šimek - Šedivý (46' Kuč), Kovář, Foltman, Příhoda, Pekárek - Snop

Komentář:

V minulém zápase s tímto soupeřem jsme vstřelili pouze 1 gól a Xaverov velice dobře bránil. Očekávali jsme podobný průběh zápasu. Bavili jsme se v kabině, že na tréninku kluci dobře střílí z dálky ale v zápasech jsme měli minimum střel ze střední vzdálenosti. Kluci to hned přenesli do tohoto zápasu a první 3 góly byli střely ze hry a za vápnem. Xaverov měl několik šancí na vstřelení gólu i prvním poločase ale D.Pecho chytal skvěle. Po první půli byla hra v naší režii a rozloučili jsme se s našimi fanoušky výsledkem 7:1 v posledním domácím zápase této sezóny .

----------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - Slovan Kunratice 9:1 (3:1)

Branky: Šedivý 3, Pekárek 3, Snop, Chumlen, Foltman

Blažek - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek (64' Grečl) - Šedivý, Veselovský, Foltman, Příhoda, Hlubuček (43' Pekárek) - Snop

Komentář

Zápas který všichni považovali za poslední krok k postupu jsme se snažili brát jako další zápas ve kterém chceme uspět abychom si vytvářeli tlak sami na sebe.
Začátek se nám povedl v 6´minutě jsme využili standardní situaci a vedli jsme brzo 1:0. Poločas nakonec skončil 3:1 a i přes nucená střídání zraněného hráče jsme pokračovali ve sebevědomém výkonu.
Oba střídající hráči dali gól a přispěli k výsledku 9:1. Cením si, že i přes velké horko celý tým hrál aktivně až do konce zápasu a za skvělé podpory fanoušků udělal poslední krok k postupu. Musím zmínit 2 hráče ( Luboš Šedivý a Vojta Pekárek kteří dali 3 góly každý a další stihli ještě připravit pro své spoluhráče.

-----------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - FC Uhříněves 4:0 (0:0)

Branky:
Snop 3, Pekárek

Sestava: Blažek - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek- Šedivý, Snop, Kovář, Příhoda, Veselovský (75' Pekárek) - Hlubuček (46' Foltman)

Komentář:

zápasy ke konci sezóny jsou vždy těžké, zvlášť se soupeři, kteří hrají o záchranu. V první půli soupeř dobře bránil a my jsme neproměňovali šance proto byla půle 0:0. Do druhého poločasu jsme trochu změnili sestavu a oba střídající hráči, kteří přišli na hřiště na začátku nebo v průběhu druhé půle přispěli ke zlepšení naší hry. Výsledek na 4:0 je příjemný ale více si cením po jakých akcích a kombinacích jsme góĺy vstřelili.

---------------------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - Sokol Kolovraty 1:1 (0:0)

Branky:
Kovář

Sestava: Blažek - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek- Šedivý, Snop, Kovář, Příhoda, Veselovský (59' Pekárek) - Hlubuček (62' Zeman)

Komentář:

Připravovali jsme se na nejsilnějšího soupeře v této soutěži a dle vývoje zápasu byl respekt ke kvalitě protivníka na obou stranách a úvod zápasu byl opatrný z obou stran. V první půli jsme jednu vyloženou šanci neproměnily, soupeř se snažil zakončovat ale vyloženou šanci si nevytvořil. Na konci první půle byl vyloučen hráč Kolovrat a to ovlivnilo vývoj dalšího zápasu. Soupeř bránil na svojí půlce v 10ti hráčích a my jsme se nemohli prokombinovat ve zhuštěném prostoru do zakončení. I v druhé půli jsme si opět vytvořili jednu velkou gólovou příležitost ale brankář soupeře se vyznamenal výborným zákrokem. V 81. minutě jsme dostali gól z penalty i když za celou druhou půli si soupeř žádnou velkou šanci nevytvořil. Naštěstí se nám také podařilo vstřelit gól v 88. minutě a vyrovnat. Chtěli jsme ještě využít nastavení ke vstřelení další branky ale žádný čas nastaven nebyl.
Naše hra proti 10 nebyla ideální a máme stále co zlepšovat i když musíme také uznat kvalitu soupeře, který na prvním místě není náhodou.

-------------------------------------------------------------------------------

Spartak Hrdlořezy- FK Újezd nad Lesy 1:6 (0:2)

Branky:
Šedivý 2, Snop, Kovář, Hlubuček, vlastní

Sestava: Blažek - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek- Veselovský (73' Pekárek), Snop, Kovář, Foltman, Šedivý - Hlubuček (79' Kohout)

Komentář:
Do zápasu jsme vstoupili dobře a už v 5´minutě vstřelili první gól, šancí bylo více ale pouze 2 jsme proměnili. Poločas 0:2 V druhé půli soupeř potrestal naši chybu v rozehrávce a vstřelil gól na 1:2, postupem času jsme si začali vytvářet větší množství šancí a postupně jsme je začali i proměňovat, což se nám dařilo až do výsledku 1:6.
V kombinované sestavě bez klasického útočníka jsme odehráli zápas velice slušně i když úzké hřiště moc prostoru na kombinace nenabízelo.

FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 0:1 (0:0)