FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 10 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 17 (38%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (20%)
Jiné 2 (4%)
Celkový počet hlasů: 45

Komentáře k zápasům

FC Tempo Praha "B"- FK Újezd nad Lesy 1:3 (1:2)

Branky:
Šedivý, Snop, Kovář

Sestava: Pecho - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek- Pekárek (71' Foltman), Veselovský, Kovář, Příhoda , Šedivý - Snop (65' Kuč)

Komentář:

Poslední zápasy v sezóně kde jakoby už o nic nejde ( nám jde vždy o výhru) které se hraje v horku nad 30 stupňů jsou těžké z pohledu motivace hráčů k pohybu po celých 90 minut.
Zápas mohl dopadnou asi 10 : 3 několikrát jsme šli sami na brankáře nebo zakončovali z prostoru penalty neatakováni ale velké množství šancí jsme neproměnili. V zápase jsme pak 1:0 prohrávali ale do půle otočili výsledek na 1:2 a pak přidali branku na 1:3. Nakonec jsme i tento poslední zápas této sezóny vyhráli a zakončili tuto vydařenou sezónu vítězstvím.

--------------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - Slovan Kunratice 7:1 (4:0)

Branky:
Pekárek, Snop, Foltman, Kovář, Kodr, Kuč, vlastní

Sestava: Pecho - Veselovský (60' Jelen), Chumlen, Kodr, Šimek - Šedivý (46' Kuč), Kovář, Foltman, Příhoda, Pekárek - Snop

Komentář:

V minulém zápase s tímto soupeřem jsme vstřelili pouze 1 gól a Xaverov velice dobře bránil. Očekávali jsme podobný průběh zápasu. Bavili jsme se v kabině, že na tréninku kluci dobře střílí z dálky ale v zápasech jsme měli minimum střel ze střední vzdálenosti. Kluci to hned přenesli do tohoto zápasu a první 3 góly byli střely ze hry a za vápnem. Xaverov měl několik šancí na vstřelení gólu i prvním poločase ale D.Pecho chytal skvěle. Po první půli byla hra v naší režii a rozloučili jsme se s našimi fanoušky výsledkem 7:1 v posledním domácím zápase této sezóny .

----------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - Slovan Kunratice 9:1 (3:1)

Branky: Šedivý 3, Pekárek 3, Snop, Chumlen, Foltman

Sestava:
Blažek - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek (64' Grečl) - Šedivý, Veselovský, Foltman, Příhoda, Hlubuček (43' Pekárek) - Snop

Komentář

Zápas který všichni považovali za poslední krok k postupu jsme se snažili brát jako další zápas ve kterém chceme uspět abychom si vytvářeli tlak sami na sebe.
Začátek se nám povedl v 6´minutě jsme využili standardní situaci a vedli jsme brzo 1:0. Poločas nakonec skončil 3:1 a i přes nucená střídání zraněného hráče jsme pokračovali ve sebevědomém výkonu.
Oba střídající hráči dali gól a přispěli k výsledku 9:1. Cením si, že i přes velké horko celý tým hrál aktivně až do konce zápasu a za skvělé podpory fanoušků udělal poslední krok k postupu. Musím zmínit 2 hráče ( Luboš Šedivý a Vojta Pekárek kteří dali 3 góly každý a další stihli ještě připravit pro své spoluhráče.


-----------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - FC Uhříněves 4:0 (0:0)

Branky:
Snop 3, Pekárek

Sestava: Blažek - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek- Šedivý, Snop, Kovář, Příhoda, Veselovský (75' Pekárek) - Hlubuček (46' Foltman)

Komentář:

zápasy ke konci sezóny jsou vždy těžké, zvlášť se soupeři, kteří hrají o záchranu. V první půli soupeř dobře bránil a my jsme neproměňovali šance proto byla půle 0:0. Do druhého poločasu jsme trochu změnili sestavu a oba střídající hráči, kteří přišli na hřiště na začátku nebo v průběhu druhé půle přispěli ke zlepšení naší hry. Výsledek na 4:0 je příjemný ale více si cením po jakých akcích a kombinacích jsme góĺy vstřelili.

---------------------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - Sokol Kolovraty 1:1 (0:0)

Branky:
Kovář

Sestava: Blažek - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek- Šedivý, Snop, Kovář, Příhoda, Veselovský (59' Pekárek) - Hlubuček (62' Zeman)

Komentář:

Připravovali jsme se na nejsilnějšího soupeře v této soutěži a dle vývoje zápasu byl respekt ke kvalitě protivníka na obou stranách a úvod zápasu byl opatrný z obou stran. V první půli jsme jednu vyloženou šanci neproměnily, soupeř se snažil zakončovat ale vyloženou šanci si nevytvořil. Na konci první půle byl vyloučen hráč Kolovrat a to ovlivnilo vývoj dalšího zápasu. Soupeř bránil na svojí půlce v 10ti hráčích a my jsme se nemohli prokombinovat ve zhuštěném prostoru do zakončení. I v druhé půli jsme si opět vytvořili jednu velkou gólovou příležitost ale brankář soupeře se vyznamenal výborným zákrokem. V 81. minutě jsme dostali gól z penalty i když za celou druhou půli si soupeř žádnou velkou šanci nevytvořil. Naštěstí se nám také podařilo vstřelit gól v 88. minutě a vyrovnat. Chtěli jsme ještě využít nastavení ke vstřelení další branky ale žádný čas nastaven nebyl.
Naše hra proti 10 nebyla ideální a máme stále co zlepšovat i když musíme také uznat kvalitu soupeře, který na prvním místě není náhodou.

-------------------------------------------------------------------------------

Spartak Hrdlořezy- FK Újezd nad Lesy 1:6 (0:2)

Branky:
Šedivý 2, Snop, Kovář, Hlubuček, vlastní

Sestava: Blažek - Míka, Chumlen, Kodr, Šimek- Veselovský (73' Pekárek), Snop, Kovář, Foltman, Šedivý - Hlubuček (79' Kohout)

Komentář:
Do zápasu jsme vstoupili dobře a už v 5´minutě vstřelili první gól, šancí bylo více ale pouze 2 jsme proměnili. Poločas 0:2 V druhé půli soupeř potrestal naši chybu v rozehrávce a vstřelil gól na 1:2, postupem času jsme si začali vytvářet větší množství šancí a postupně jsme je začali i proměňovat, což se nám dařilo až do výsledku 1:6.
V kombinované sestavě bez klasického útočníka jsme odehráli zápas velice slušně i když úzké hřiště moc prostoru na kombinace nenabízelo.

-----------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 0:1 (0:0)

Branky:

Sestava:
Blažek - Míka, Chumlen (56' Grečl), Kodr, Veselovský - Šedivý, Snop, Kovář, Foltman, Hlubuček - Polák (62' Pekárek) 

Komentář:

Vstup do tohoto zápasu se nám vůbec nepovedl a většina hráčů zahrála pod své možnosti. Na hřišti chyběla hlavně komunikace a chuť podstupovat souboje a být stále v pohybu. Šance které jsme si vytvořily jsme neproměnili a soupeř bohužel jednu naší chybu potrestal. Pokud chceme přemýšlet o postupu do přeboru, musíme takové zápasy zvládat, protože tam jiné nebudou. Vše máme ve svých rukou a je potřeba se připravit na další náročné zápasy, které nás čekají do konce sezóny. 

--------------------------------------------------------------------------------------

SK Viktoria Štěrboholy- FK Újezd nad Lesy 0:0 (0:0)

Branky:


Sestava:
Blažek - Míka, Příhoda, Kodr, Veselovský- Pekárek, Snop, Kovář, Grečl, Šedivý - Zeman (68' Polák)

Komentář:

Tento zápas v neobvyklém čase jsme vnímali jako důležitý pro rozehrání tří hráčů zakladní sestavy, kteří se vracejí po zranění. Vzhledem k průběhu zápasu tito hráči do zápasu zasáhli jen částečně, protože rozhodčí ve 20 min. nepochopitelně posoudil faul uprostřed hřiště červenou kartou. I přes dlouhé oslabení jsme i v deseti dokázali držet míč a vytvářet si šance. Bohužel jsme z žádné šance gól nevstřelili a zápas skončil 0:0. Musím ale hráče pochválit za aktivitu, nasazení a naběhané kilometry. Díky tomu jsme i v 10ti bojovali do 90 mituty o vítězství v tomto zápase

---------------------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - TJ Praga 1:0 (1:0)

Branky:
Šedivý

Sestava: Blažek - Míka, Příhoda, Kodr, Jelen - Šedivý, Snop (54' Pekárek), Kovář, Grečl , Hlubuček - Zeman

Komentář:
Výsledky Pragovky v tomto roce napovídaly, že tento zápas nebude jen o útočení. Gól jsme vstřelili na začátku první půle ale bohužel to byl i gól v tomto zápase poslední. I přes několik velmi povedených akcí jsme další gól nepřídali. Proto jsme až do poslední minuty museli být velice koncentrovaní a neudělat žádnou chybu v obraně, čož se nám povedlo.
Cením si toho, že i přes zranění několika hráčů základní sestavy jsme schopni již několik zápasů podávat dobré výkony v různě kombinovaných sestavách.

------------------------------------------------------------------------------------

TJ Kyje - FK Újezd nad Lesy 3:6 (1:3)

Branky:
2x Snop, 2x Hlubuček, Kovář, Šedivý

Sestava: Blažek - Míka, Příhoda, Kodr, Mruvčinský - Hlubuček, Snop, Kovář, Grečl, Šedivý - Zeman 61' Pekárek)

Komentář:
Do zápasu jsme vstoupili s trochu pozmeněnou sestavou a velice vlažně. První šanci soupeře chytil Jarda Blažek ale druhou již ne a poprvé v této sezóně jsme dostali gól a prohrávali. Výsledek v první půli jsme sice otočili na 1:3 ale aktivita a herní projev nebyl takový jako v minulích zápasech. Oceňuji ale, že i po vstřeleném gólu v úvodu zápasu jsme stále hráli naši hru.
V druhé půli jsme hru zlepšili a přidali další 3 góly po hezkých kombinacích. Obraná fáze nám ale dnes nefungovala a další góly jsme obdrželi i my Máme co zlepšovat do dalšího zápasu. Celkový výsledek 3:6 je spíše hokejový.


------------------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - FK Union Strašnice 9:0 (5:0)

Branky:
Kovář 4, Grečl 2, Snop, Šedivý, Pekárek

Sestava: Blažek - Míka, Příhoda, Kodr, Šimek- Šedivý, Snop, Kovář, Grečl (70' Kohout), Hlubuček (67' Pekárek) - Zeman (56' Mruvčinský)

Komentář:

Od tohoto soupeře, jsme z výsledků tohoto roku viděli, že dokázal uhrát dobré výsledky se soupeři z horní části tabulky. Čekali jsme mnohem těžší a urputnější zápas.
Díky tomu, že se nám poměrně dařilo dotahovat naše útoky do gólu a první 3 góly jsme dali do 18´ minuty se nám hrálo mnohem lépe. Trochu jsme přestali běhat na začátku první půle ale po 10ti minutách jsme se vrátili zpět ke hře z prvního poločasu a přidali další góly a součet se zastavil na počtu 9 i když gólových šancí (na které se ale nehraje) bylo více.
Jsem rád, že i přes zranění hráčů, (které se nám teď nakupila) si dokázali nový hráči, nebo hráči na jiných pozicích poradit a ukázali, že chtějí bojovat o místo v základu.

---------------------------------------------------------------------------

Sokol Troja- FK Újezd nad Lesy 0:4 (0:1)

Branky:
2x Snop, Zeman, Příhoda

Sestava: Blažek - Míka, Kučera, Kodr, Veselovský (58' Grečl) - Hlubuček (74' Pekárek), Snop, Kovář, Příhoda, Šedivý - Zeman (75' Mruvčinský)

Komentář:

Zápas v Troji jsme začaly ne podle našich představ. Míč (na z dálky hezkém travníku) velice poskakoval a to vyhovovalo domácím v jejich hře. Nám komplikoval kombinaci a celý první poločas jsme si tím moc nedokázali poradit. V poslední minutě prvního poločasu nám vyšla standartní situace a gól do šatny nás uklidnil.
Druhý poločas již naše hra byla mnohem lepší, přidali jsme 3 góly a nakonec 4:0 vyhráli. Všichni střídající hráči vstoupili do zápasu velice dobře a přispěli ke zlepšení naší hry.

----------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - FC Háje JM 3:0 (1:0)

Branky:
Kovář, Hlubuček, Příhoda

Sestava: Blažek - Míka, Kučera, Kodr, Veselovský - Šedivý (80' Kohout), Snop, Kovář, Příhoda, Hlubuček (81' Foltman) - Polák (57' Pekárek)

Komentář:

První zápas proti soupeři, který nás dokázal v předchozím vzájemném zápase porazit jsme na skvěle přípravené přírodní trávě začali ve velkém tempu a v 10 min. jsme mohli vést 3:0. Z vytvořených šancí jsme proměnili pouze jednu a tak soupeř houževnatě bránil až do 73 minuty kdy jsme dali druhý gól.
S neproměnováním šancí jsme se potýkali celý zápas. Nakonec jsme přidali ještě jeden gól a zápas zvládli bez obdržené branky.
S výkonem týmu jsem spokojen, nasazení a přístup všech hráčů byl velice dobrý. Jediná kaňka tohoto zápasu je, že se opět zranil Lukáš Polák a zatím nevíme jak dlouho nám bude chybět. 

----------------------------------------------------------------------------------


 Slovan Bohnice - FK Újezd nad Lesy 0:10 (0:3)

Branky: 2x Šedivý, 2x Kodr, 2x Zeman, Snop, Kovář, Hlubuček, vlastní

Sestava: Blažek - Míka, Kučera, Kodr, Veselovský - Pekárek (60' Hlubuček), Snop, Kovář, Příhoda (60' Foltman), Šedivý - Zeman

Komentář:

Do tohoto zápasu jsme vstupovali s vědomím, že budeme hrát na UMT v Kyjích, kde je velmi kvalitní povrch ale rozměrově asi nejmenší hřiště v Praze a zároveň proti poslednímu týmu tabulky a tyto zápasy se nikdy nehrají lehce. Po počátečním oťukávání cca 10 min jsme vstřelily první gól a za 2 minuty další. Pak už se mám lépe kombinovalo a do zakončení se dostávalo více hráčů. O všechny góly se rozdělilo 6 hráčů. Jsem spokojen s aktivitou všech hráčů po celých 90 min.


------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves 3:0 (0:0)

Branky: 2x Šedivý, Příhoda

Sestava: Blažek - Míka, Kučera, Kodr, Veselovský - Pekárek (46' Šedivý), Snop, Kovář, Příhoda, Hlubuček (72' Mruvčinský) - Zeman 

Komentář:

První zápas jarní části se hrál za nepříjemného počasí ( vítr/déšť ) což pro hráče, realizační tým ani pro fanoušky nebylo nic příjemného. Začátek byl opatrný z obou stran a pak začal zkoušet soupeř jejich typickou taktiku. Provokovat všechny naše hráče a také se rozhodli často faulovat našeho nejlepšího střelce Davida Snopa. David ale všechny tyto ataky ustál a od 20 min. hrál soupeř zaslouženě o jednoho hráče méně a chvíli poté byl vykázán i jejich trenér.
Do konce poločasu bylo v naší hře více nepřesností ale i přesto jsme si vytvořili 3 gólové šance, kde jsme z malého vápna nastřelili buď hráče nebo brankáře. Soupeř také jednou běžel sám na naši bránu ale Jarda Blažek jeho pokus zlikvidoval.
Druhý poločas jsme začali mnohem lépe, skóre otevřel Petr Příhoda hlavou z rohu. Do druhého poločasu nastoupil Luboš Šedivý, který se v prvním mistrovském zápase za FK Újezd nad Lesy uvedl 2mi brankami. Další šance už se nám proměnit nepodařilo a zápas skončil 3:0.