Komentáře k zápasům

Slovan Bohnice - FK Újezd nad Lesy 0:10 (0:3)

Branky: 2x Šedivý, 2x Kodr, 2x Zeman, Snop, Kovář, Hlubuček, vlastní

Sestava: Blažek - Míka, Kučera, Kodr, Veselovský - Pekárek (60' Hlubuček), Snop, Kovář, Příhoda (60' Foltman), Šedivý - Zeman

Komentář:

Do tohoto zápasu jsme vstupovali s vědomím, že budeme hrát na UMT v Kyjích, kde je velmi kvalitní povrch ale rozměrově asi nejmenší hřiště v Praze a zároveň proti poslednímu týmu tabulky a tyto zápasy se nikdy nehrají lehce. Po počátečním oťukávání cca 10 min jsme vstřelily první gól a za 2 minuty další. Pak už se mám lépe kombinovalo a do zakončení se dostávalo více hráčů. O všechny góly se rozdělilo 6 hráčů. Jsem spokojen s aktivitou všech hráčů po celých 90 min.

------------------------------------------------------------------------

FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves 3:0 (0:0)

Branky: 2x Šedivý, Příhoda

Sestava: Blažek - Míka, Kučera, Kodr, Veselovský - Pekárek (46' Šedivý), Snop, Kovář, Příhoda, Hlubuček (72' Mruvčinský) - Zeman

Komentář:

První zápas jarní části se hrál za nepříjemného počasí ( vítr/déšť ) což pro hráče, realizační tým ani pro fanoušky nebylo nic příjemného. Začátek byl opatrný z obou stran a pak začal zkoušet soupeř jejich typickou taktiku. Provokovat všechny naše hráče a také se rozhodli často faulovat našeho nejlepšího střelce Davida Snopa. David ale všechny tyto ataky ustál a od 20 min. hrál soupeř zaslouženě o jednoho hráče méně a chvíli poté byl vykázán i jejich trenér.
Do konce poločasu bylo v naší hře více nepřesností ale i přesto jsme si vytvořili 3 gólové šance, kde jsme z malého vápna nastřelili buď hráče nebo brankáře. Soupeř také jednou běžel sám na naši bránu ale Jarda Blažek jeho pokus zlikvidoval.
Druhý poločas jsme začali mnohem lépe, skóre otevřel Petr Příhoda hlavou z rohu. Do druhého poločasu nastoupil Luboš Šedivý, který se v prvním mistrovském zápase za FK Újezd nad Lesy uvedl 2mi brankami. Další šance už se nám proměnit nepodařilo a zápas skončil 3:0.